Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszéd 2 napja ordibál...

A szomszéd 2 napja ordibál részegen, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. A szomszéd 2 napja ordibál részegen. Lehet 3,tegnap nem voltam itthon,így nem tudom.A nagyszüleimmel szemben laknak,de ők a szüleimmel elmentek nyaralni.egyedül vagyok itthon 10 napig.Fenyegetőzik,és ő olyan ember aki bármit megtesz.egyre jobban félek.Szerintetek mit csináljak?Arra gondoltam,hogy hogyha holnap is folytatja kihívom a rendőrséget. Szerintetek?

2017. aug. 14. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha tovabb fenyegetozik, hivdd a rendorseget.

Es ha az este folyaman valaki csengetne/kopogna az ajton NE nyisd ki, egy reszeg ember sok mindenre kepes olyan allapotban. Redonyoket meg huzdd le

2017. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem várnék holnapig. Kihívnám a rendőrséget, és beszámolnék a zaklatásról, fenyegetőzésről. Nem kell megvárni a bajt.
2017. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tyttöö ***** válasza:
54%
Veled kiabál egyáltalán?
2017. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Félek,hogy ha kihívnám csak még jobban ideges lenne. Most nincs itthon senki csak én,szóval nem tud bántani senkit.De ha hazajönnek akkor igen,és attól tartok.Hátha lenyugszik,vagy nem tudom. Fogalmam sincs.
2017. aug. 14. 13:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem megyek ki a házból. 4-5 vannak.Az udvaron,vagy a pincében.Ha kimennék szerintem letámadnának,vagy kitudja.
2017. aug. 14. 14:03
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Hívj meg magadhoz engem pár napra, majd én ellátom a bajukat. :P

Addig is szólj a rendőröknek nyugodtan, főleg este 10 után, ha kiabálnak.

2017. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát egy testőr nem ártana. :)) Köszönöm segítségeket!
2017. aug. 14. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:

A testőr hasznos tud lenni, de nem olcsó mulattság!

Szerintem hívd fel a rendőröket és kérdezd meg az ügyeletestől telefonon, hogy ő mit tenne, ha több napja rettegésben tartaná a szomszédja, - ugyanis Te utca-házszámra ebben a helyzetben vagy!

2017. aug. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

A jövőt tekintve a bujkálás nem megoldás...a hüle gyerek addig ugrál, ameddig le nem csapják.Tehát ez a részeges még fog előadást tartani a számodra és a látogatására is számíthatsz, ha kiszagolja az egyedüllétedet várhatóan....ha semmit sem teszel, vegyél popcornt és élvezd a műsort...


A másik út, ha feljelented és gondoskodsz önvédelemről mellette, mint gázspray és birtokvédelmi eszközök-gumilövedékes fegyverek.

Birtokodon belüli garázdaság esetén a behatoló-támadó részegre jogszerűen lőhetsz korod, nemed, egyedülléted miatt, kétlem a problémát ilyen téren.

2017. aug. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!