Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Székesfehérváron miért ilyen...

Székesfehérváron miért ilyen rossz a közbiztonság?

Figyelt kérdés

A csajommal elmentünk körbe nézni, megnézni a felújított belvárost, stb.


A Buszpályaudvaron belénk kötött egy -nemezti kisebbség- mivel nem akartam neki megmondani hány óra. Az Alba Pláza előtt meg majdnem meg lettünk verve mert nem akartunk parfümöt venni egy másik nemzetiségitől. Nyüzsgött az egész környék, és senki se csinált semmit mikor vagy négyen velünk kötekedtek.


Komolyan, Miskolc2.


A belváros szép... de ezek után nem kérek abból a városból. Igen tudom, mindenhol vannak necces városrészek, na de a Belvárosban? Az már ciki.


Nem jártam ott korábban, szóval nem ismerem a tendenciákat.



2017. aug. 17. 09:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos a buszpályaudvar, és a pláza elötti tér az ily3n volt mindig is, már akkor is, amikor en suliba jarzam 10 eve....

En is kerülöm, ahogy tudom....

2017. aug. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg kevés ott a kék kabátos. Bővíteni kéne az állományt.
2017. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes, egy hete voltam ott, én is visszautasítottam a parfümöt a cigány nőtől, még se akart senki megverni. Pedíg nem ez volt az első alkalom, és valóban nem egyedűl voltak. Ha ennyire veszélyes lenne, nem lenne mindíg tele emberekkel, nemgondolod?
2017. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
kérdezd a rendőrséget :D
2017. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
93%
Ez rossz? próbáld ki Kecskemétet csak a nigg....erek' vannak este kint :)
2017. aug. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

Ez tényleg nem rossz. Gondolom Pécsen még nem jártál. :D

A buszpályán kiakartak rabolni.

Parfümösnél, meg szerintem, flegmán válaszoltál. Így felhúztad.

Naponta erre járok, parfümössel egyszer se kerültem össztüzesbe.

Beszólogatás, meg nem egyenlő azzal, hogy "majdnem megvertek" túlzásokba azért ne essél!


Beszólógátasokat, meg ne vedd a szívedre. Nekem is beszoktak időnként szólogatni, mert 1 hívásra nem adom oda telefonom, vagy nem adok pénzt stb. Ezeken már csak jókat röhögök. :D Kedvencem "nem pénz kell te ****, hogy az isten vigyen el!"

2017. aug. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Most komolyan le lettem pontozva mert sok a puhap.cs aki nem tudja megvédeni magát? :D

Mondjuk nekem még Miskolcon se volt problémám senkivel, szóval nemtudom mit sírtok itt komolyan... nőjjetek fel, és legyetek határozottak!

2017. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem rossz a közbiztonság Fehérváron. Illetve teljesen átlagos a magyarországi nagyvárosok között.
2017. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%
Miskolc, Pécs, Debrecen, Győr rosszabb.
2017. aug. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
3-as, teljesen igazad van. A 99%-uk nem erőszakoskodik. Mondod nekik, hogy nem, és kész.
2017. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!