Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Az a tiszteletbeli kérdésem...

Pistike35 kérdése:

Az a tiszteletbeli kérdésem mindenkihez, hogy ki volt az a gyökér aki ezt megengete hogy lakó ővezetbe disznot tartson? Na annak kéne itt laknia. Nem titok semmi nem változik. Undoritó büdős van a tulaj szerint nincs.

Figyelt kérdés

2. Kérdés.

Vehetem e saját kézbe a dolgot??????



#Gyömrő #disznószag
2017. aug. 17. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyömrő egyábként is egy kakitanya, legalább mostmár értelmes állatok is vannak ott!
2017. aug. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lődd le slaviával
2017. aug. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát falun minden második háznál vannak haszonállatok. Sajnos ez ilyen. Nem tudsz mit tenni vagyis igen de az illegális és büntetendö. Én meg a ku rva kutyák miatt vagyok ilyen véleményen hogy a szomszéd ki bas sza az erkélyre(panel) és halgassam éjjel nappal a visító ugatását nem lehet nyitott ablaknál aludni mert ez a kis ge ci ha kell ha nem ugat.
2017. aug. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy lelövöldözöd a disznókat a 4, és 2 lábúakat, akkor nem teheted. Feljelentést lehet tenni, de nem sok értelme lenne, és évekig elhúzódhat. Jobban jársz ha elköltözöl.
2017. aug. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Ja a kutya meg a másik. F4szfej kutyások a lakásban tartják a dögöt aztán viszik az utcára hugyoztatni meg szaratni, hogy csak azért is belelépjen az ember. Ha meg szólsz még a f4sz kutyása van felháborodva, legtöbbje ofc proli, azt mondanom sem kell...
2017. aug. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken a disznótartás normális és elfogadott dolog. Költözz panelba.Ott majd más lesz a probléma :D
2017. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én meg a macskatulajdonoskat bűntetném. Az összes srházi idesyarik a kertembe. De persze vehetek mindenféle kütyüt, csak kár, hogy nem használ egyik se....még az akumlátorsav se, mert akkor meg jön az utánpótlás.
2018. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!