Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kinek mi volt a legextrémebb...

Kinek mi volt a legextrémebb szomszédos negatív sztorija és mikor?

Figyelt kérdés

2017. aug. 18. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szomszéd, előfordulhat, hogy elvakult féltékenységből agyon ütötte szomszédja házikedvencét...

Közben a szomszédja, csak barátkozni próbált.

2017. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A tudtunkon kívül meghirdették eladásra a lakásunkat a kilencvenes években. Persze úgy, hogy benne laktunk (azóta sem költöztünk el, időközben egy újabb tündérbogár cserelakást ajánlgatott, az sem kevésbé durva).
2017. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Leultem a kertbe olvasni es a szabadsagomat elvezni mire ket szomszedom neki esett a sovenynek ami az en teruletemen volt es mar 1 ev novesztettem mondvan tul magas es csonkig levagtak. Hiaba uvoltottem hogy he alljatok mar meg a lancfuresszel hadonasztak sisakkal a fejukon fulvedovel es nem vettek eszre...ja es a keritesem is kidolt, mert ugye a sovenybe volt beleepitve a kobotkutyak ellen. A masik szomszed pedig egy hatalmas fat vagott ki mert atlogott a teruletere ami jogilag ertheto de esztetikailag a fa kette volt vagva ugy 5-6 meter magasban es tok csupaszon meredt az eg fele.
2017. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Szia!

10 évvel ezelőtt nevelgettem a dísztököket, felfuttattam a kerítésre, minden nap gyönyörködtem bennük, milyen szépen nőnek, milyen változatos az alakjuk stb, aztán egyszer megyek ki és az összes dísztöknek hűlt helye! A 3. szomszéd (közös udvar) gyermeke leszüretelte.

2017. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dorrothy válasza:
100%
Egyszer az öcsém barátja átjött hozzám játszani. 11-12 éves visongó gyerekek voltunk. Kimentem a kertbe, és az odavezető lépcsőn leestem,felvisítottam, ami érthető, ha nagyot zakózik az ember. Erre a szomszéd öreg leállt velem vitatkozni, hogy az iskolában kell ordítani, nem kéne zavarni az időseket... én elmondram neki a véleményem,mire ránkhívta(3 kisgyerekre, a szüleink nem voltak otthon) a rendőrséget csendháborításért, délután 2-kor. A rendőrök persze nem jöttek ki, mire felhívta a házunk tulaját! Idős már ő is, ő meg elkezdett telefonban veszekedni apámmal, hogy a békesség,meg így,meg úgy.... persze a szüleim kiosztották az öreget, hogy hogy van képe ráhívni a rendőröket a gyerekekre.... de igazuk is volt. Onnantól kezdve a költözésünkig nem szóltak hozzánk....
2017. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Sírt a gyerek, és fejbe dobta körömlakkal. Kutyakakát dobott a medencébe. Amikor ráhagytuk a házat amíg nyaraltunk, kiásta a virágokat, és kivágott egy fát a kertemből, mondván fennakadt a macska, és nem tudott lejönni, ezért kellett kivágni a fát...
2017. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ella G. válasza:
100%
1992. Kaptunk egy csirkét, reggelre eltűnt,másnap csirkepörkötet ettek a jobb felőli szomszédok. Azt mondták, ellopta a ròka. Az òl kivülről volt téglákkal bezárva. Másik szomszéd gyerekei letettek az ajtòba egy csomagot. Kibontom, hát csirkesz@r. Oké, én is tettem nekik egy csomagot.. nagyobbat és gőzölgött. Haha! 2017. ùj szomszéd. Alsònadrágban szaladgál kint. Megáll az udvaron és ūvölt egyet mint az oroszlán.
2017. aug. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Másik szomszéd gyerekei letettek az ajtòba egy csomagot. Kibontom, hát csirkesz@r." Azt hittem, ilyen csak a filmekben van. :DD
2017. aug. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A szomszèd apám nevét használva hitelt vedd fel, ált egy céget,sikkasztott meg téglákat lopott a munkahelyéről. Kijött a behajtólevel apamnak... 3 szabadnapjaba tellett mire lerendezte a rendorsegen. Az alairasa is mas volt... Utana meg parszor behivtak a birosagra tanunak.


A masik cigany szomszed meg leütötte anyamat a kapualjban, mert nem adtuk el neki a lakasunkat. A vasarlast ugy hogy bekoltozik es majd talan az onkormanyzat kifizeti nekunk. A "sajat" lakasat is az onkormanyzat fizette, mert "nekik az jár"....

2017. szept. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok 15-20 evvel ezelott.

De tudnék még mesélni.... Ha költözöl, bizonyosodj meg rola, hogy cigany szomszedod ne legyen. Vagy minel kevesebb

2017. szept. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!