Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszed ha hazamegy a...

A szomszed ha hazamegy a munkabol akkor ez otthon is mindig dolgozik, ezt hogy birja szerintetek? Honnan van ennyi energiaja?

Figyelt kérdés
Én ha itthon vagyok csak a legszuksegesebb munkakat birom megcsinalni a portan, aztan bejovok pihenni mert nincs energiam meg elismerem dolgozni se szeretek sot meg elni se kulonosebben, a szomszedom aki egy ferfi ez meg mindig dolgozik pedig mar nem is fiatal en meg az vagyok ez hogy lehet??

2017. aug. 28. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Ebben nőt fel.... anno míg suli, es munka után is elmentek az emberek dolgozni... földekre, allatokkal....

Most meg minden egy csettintésre meg van... vannak helyek ahol még a biltva se kell elmenni, mert kihozzák... te ebbe a "kenyelembe" születtél....

Ha forditva lett volna, akkor Te is mennél egyfolytaban...

2017. aug. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
40%
Az is lehet hogy a munkába temeti magát valamilyen korábbi trauma miatt,de ezt így nem lehet biztosra mondani.
2017. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő ilyen. 32 éves nő vagyok, és teljes munkaidős főállás mellett van távmunkában másodállásom, amit itthonról csinálok, a csütörtöki napok a leghosszabbak, de bírom, a pénz is jól jön, és szívesen is csinálom.
2017. aug. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elvezi. Amit meg elvezel azt szívesen csinálod.
2017. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te mivel töltöd a szabad idődet? Nem azzal, amit szeretsz csinálni? Mert lehet, hogy ő azt a munkát szereti csinálni, és így vezeti le a feszültséget a munkahelye után.
2017. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy az 1-es és a 4-es írja, valamint kávé, energiaital, ha meg egyedül van, az is előny számára. Volt egy szomszédom, aki hasonló volt, nemhiába mondta 1×, amikor ideges volt, hogy "az ember unalmában hal meg".
2017. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
64%

Én azt vettem észre hogy 90%-ban fejben dől el.


Például én is sokszor eltervezem a dolgokat, ezt csinálnám azt csinálnám. Közben az estéim nagy része annyi hogy hazaérek, ledöglök a gép elé, itt recskázok éjfélig majd alvás.


Gondoljunk csak bele 6-8-tól éjfélig....konkrétan majdnem ugyanannyi a semmittevés mint a munkaidőm.


De van hogy belejövök akkor szinte leállni nem tudok. Tulajdonképpen így kellene minden nap csinálni.


Vagy vannak munkatársaim, azok is munka után bringázás, foci, este egy film, sörözés, majd este barátnő és alvás...miközben én döglök a gép előtt és netezek.

2017. aug. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!