Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vajon igaz amit mondott? Mit...

Vajon igaz amit mondott? Mit lehet tenni ezellen az ember ellen? Lelőtte a kutyáját egy puskával, ( amire engedélyen nincs) és eéásta a kertben.

Figyelt kérdés

Sokat gondolkodtam hogy meyik kategóriába írjam ezt ki, de végül ezt a kategóriát választottam. Rólam azt kell tudni, hogy nem vagyok kutya barát, nem is szeretem a kutyákat, de soha nem bántanék semmilyen állatot.


Nemrég vettem egy házat pestmegyében, Budapesttől 20 km-re, nagyon felkapott kis hely, vonat 30 perc alatt a keletiben stb.... A házat fel kell TELJESEN újítani. Ebben vagyunk benne én és apukám. A szomszéd háza rajta van a telekhatáron és a háznál kerítés nincs, részben ebből kifojólag át tud jönni bárki. Van itt egy idős néni aki nagyon kedvesnek tűnik, de folyamatosan átjön a telkünkre egy szó nélkül. a többi szomszéd nem, és normális a közeg, azonban a fű megnőtt, és a nevünkben rendelt a mama nyíró embert, hogy nyírja le nekünk, persze mi fizessük ki, de ezt csak úgy, beállított ez az ember. Már az első találkozáskor azt ordibálta hogy elege van a fiatalokból, mert itt vesznek házat és zavarja őket hogy neki megy a kutya a babakocsis anyukának, illetve hogy hgangos a kakasa stb.... erre még hozzátette, ez b*zdmeg vidék. szerinte a telekhatáron lévő le nem kerített ház is és az is hogy a néni meg bárki simán átjön az egy : B*zdmeg ez vidék. De nem ez a lényeg. Nyírta a füvet, és közben feljött egy téma, hogy hozzon e nekem pitbullt meg valami erős kutyát. Megköszöntem neki és lutasítottam, megmondtam én annyira nem szeretem a kutyákat. Erre kiakadt, hogy miért nem, mit nem lehet szeretni rajtuk, meg eleve nagy kultusza van.... oké, mondom én félek tőlük, mert gyerekkoromban volt egy kutya aki megharapta a család felét, amit apám tartott sajnos... Erre elkezdi, és most figyeljetek...


Nekem is volt egy sunyi kutyám, aki egyszer a kislányom vállába harapott. Megkértem az asszonyt hogy vigye be a gyereket, és fogtam és fejbelőttem a kutyát. 5 perc múlva már ástam is el a kertben.


Ez szó szerinti idézet volt.


Késöbb megkérdeztem tőle, hogy ő vadász e. Erre azt mondja nem, ő engedély nélkül lövöldöz meg orrhalászkodik stb.... Rá akart venni hogy vezessem be a ciszternát a csatorna rendszerbe meg ilyenek de ez már mellékes. AMúgy ex jobbik tag, aki vivált a jobbikból mert szerinte már túl libsi, illetve ő cigányokat ver. Elég nagydarab ember és eléggé őszintén mondta. NEM roma, de szerinte a zsidókat is jól meg kéne verni.... NAgyon ideges lettem, mert a néni gyerekei is elég agresszívnek tűntek, ez az ember meg kiborított. Nem tudom ki ez, de remélem nem létom többé. A többi szomszéd kedves... Szerencsére árulják a hézat ők is, de nem fogják eladni azon az áron, én majdnem ugyan olyat vettem majdnem a feléért. Mit tehetek? Mit javasoltok? Ez a városka eléggé felkapott és szép. NEM tanya. PM-ben megírom miről van szó. ide kiírni nem szeretném, nem szeretném hogy erre rátaláljon valaki....


2017. szept. 9. 18:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a rengeteg elgépelésért, de nagyon kiakadtam. Amúgy egy programozó srác vagyok.
2017. szept. 9. 18:39
 2/14 anonim ***** válasza:
68%

Elég katyvasz az egész történet, kezdve a nénivel utána az exjobbikos, nem roma, vadász emberrel... aki nem is vadász.


Amúgy mindenki azt talál ki amit nem szégyell.

2017. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából erre jobb nekem sem jutott eszembe: "ez bzdmeg vidék".


Sajnos elég sok orvvadász van akik néha kimennek kedvtelésből lövöldözni. Az elmúlt pár évben is akadtak olyan hírek mikor a vidéki öreg bácsika egy 10-15 fős alakulat felfegyverzésére elég lőfegyvert tartott otthon. Asszem ő pont tűzharcba keveredett a kiérkező rendőrökkel és egynek el is vette az életét.


Sajnos ez is gyakran előfordul, hogy a kutyák nem nevelik csak verik és egyszer bekattan a kutya és családtagot harap. Ilyenkor vagy kidobják vagy megölik. Sőt a mai napig előfordul az is, hogy nem ivartalanítja a kutyáját de minden tüzelés után elleti mert bezárni se zárja be tüzelésnél és viszi cipősdobozban elásni élve a kölyköket.

2017. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

tudom hogy katyvasz, nem a Jobbikot akartam minősíteni benne, mivel én bevallom szimpatizáns is vagyok. Ha valamit nem értesz válaszolok.viszont rendkívül zavar hogy egy ilyen szélsőséges alak illegálisan állítása szerint fegyvert tart, puskát. Lelövi a kutyáját és a kerteben ássa el... mi van ha majd én sem tetszem neki és engem lő le?


AM ha néni megkér hogy nyírjam le a füvet mert őt zavarja, lenyírom....

2017. szept. 9. 18:45
 5/14 anonim ***** válasza:

"szerinte a telekhatáron lévő le nem kerített ház is és az is hogy a néni meg bárki simán átjön az egy : B*zdmeg ez vidék"


Nem, ez nem vidéki, hanem cigó szokás.

2017. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen 4-es, csakhogy ez nem tanya, rendes építési telek, öszközműves. telekárak vetekszenek Budapest egyes részeivel, lakás ára is fent van, 20 körül kapsz egy 55 m2-es lakást. ennyi egy Zuglói lakás is... csak azért vettem, mert kert kedvelő vagyok, és nem akartam a xviii. kerben venni házat, mert nem tetszik a környék.
2017. szept. 9. 18:48
 7/14 anonim ***** válasza:
Kerítsd el a portád - azzal kezd a putri felújítást - és kerüld el a szomszédokat. Olcsó húsnak híg a leve.
2017. szept. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a ház statikailag rendben van, nem putri, és csak 1 szomszéd ilyen. NEM volt olcsó... a XV. kerben sem kapnál olcsóbban.
2017. szept. 9. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a papa? Szerintem csak kicsit akadozik már nála a kuplung. Nem kell mindent elhinni, amit mond.
2017. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
50-60 közöttre tippelem. de ez csak tipp. nem annyira idős. De nagyon nyomja... nem tűnt egy kicsit sem szenilisnek, inkábberővel telinek.
2017. szept. 9. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!