Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogy bírnak így élni?

Hogy bírnak így élni?

Figyelt kérdés
Elegem van a lakótársaimból. Egy családdal lakok egy házban, két 3-2 év körüli kislányuk van. Állandóan üvöltenek, az anyjuk csap vág, iszonyatosan hangosak, üvölt a gyerekekkel, olyanokat mond nekik hogy dögölj meg, aranyosan megszólal a kisgyerek erre a nő elkezdi: dugulj el. A kisgyerek erre elkezd üvölteni. A konyhában, a fürdőben a földön cigicsikkek szanaszét, kajamaradékok összevissza, a padló tiszta retek. A kisgyerek ágyába bele van hugyozva. 4-en vannak egy szobában, bent cigiznek a szülők, a gyerekek köhögnek, milyen család ez? Az oké h rám nincsenek tekintettel mert állandóan üvöltenek, de ilyen körülmények között hogy lehet gyereket nevelni? A nő nem dolgozik, egésznap otthon van, mégis tiszta retek minden. A csávó szókincse kimerül a he, more, haggyámá szavakban. A nő tegnap elkezdett pofázni, hogy én nem takarítok. Nem használom a konyhát egyáltalán, a szobámban eszek, fürödni akkor megyek amikor alszanak, rendet rakok magam utánam, a kádat kitakarítom néha a padlót is, a nő hajszálait felszedegetem stb. Takarítsam el a retküket a konyhából is vagy mit várnak? Október közepén ki kell költözniük mert eddig volt a szerződés, erre a nő kiakadt hogy hogy rakhatnak ki egy gyerekes családot és elment ügyvédhez. Komolyan normális? Ennyire agyhalottak hogy lehetnek felnőtt emberek? Nincs köztük egy normális beszélgetés csak üvöltözések. A nő cigány, a csávón nem látszik de szerintem benne is van. Nem nem birom már idegekkel. A főbérlőt a nő lehordta minden utolsó szar kukásnak, amikor egy teljesen normális jóindulatú ember. Lenézi azért mert csalán teát iszik stb. vitaminokat szed, meg vegetáriánus. Ők meg eszik a zsírban tocsogó mirelit szarokat, meg az olcsó melegszendvicset, nekik ez a normális.
2017. szept. 18. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen van sajnos. Akinek magára és a gyerekére nincs igénye, azon segíteni nem nagyon lehet. Gyámügy nyomására esetleg
2017. szept. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van akkor ahogy írtad, 1 hónap múlva talán elmennek. De inkább keress másik albérletet. Mert az ilyen zajban úgynevezett tartós kialvatlanság súlyos tünetei fognak jelentkezni. Amibe bele lehet betegedni, nem is kicsit.

Eddig azt hittem hogy csak én láttam olyan esetet hogy 28 négyzetméteren 2 szülő, 2 gyerek és 3 nagytestű kutya volt. És a gyerekek fetrengtek a kutyaszaros ágyban. Nagy az Isten állatkertje az biztos. Meg számos diliházat is felszámolhattak, a bolondok meg köddé nem válhattak.

2017. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy keveredtél oda? És miért vagy még ott?
2017. szept. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
meneküüülj!!
2017. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek cigányok biztos! Ők viselkednek leginkább így. Mut keresel te ott? Beteg vagy??
2017. szept. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Jelentsd a családsegítőnek ezt a luplerájt a pici baba miatt.
2017. szept. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tessék! Ezek szaporodnak...
2017. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ebben az érdekes? Cigányvirtsaft ..most nézheted a Maunika showt első sorból, nemhogy örülnél :D Menekülj amerre látsz,eleve nem értem miért kellett oda költözni. Családsegítővel meg ne bajlódj ilyen helyre ki sem mennek mert tepsiben viszik ki onnan őket.
2017. szept. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező most találkozott először cigókkal.
2017. szept. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!