Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Féli- meddig nyaralóövezetbe...

Féli- meddig nyaralóövezetbe költözni, egyedülálló, fiatal nőként, veszélyes?

Figyelt kérdés

Ilyesmi környéken tudnék csak labdába rúgni, pénzügyileg...

Előre is köszönöm!


2017. szept. 22. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Veszély az mindenütt ott van! Vigyázz magadra! Ennyi
2017. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés, látni kéne a környéket, mert így mondhatnám azt hogy vágj bele, de azt is hogy felejtős.
2017. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Merre költöznél?
2017. szept. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, annyira konkrétan nincs még meg a környék, de pl. van olyan is, ahol ez egyik oldalon nincsen szomszéd, csak erdő.. Meg abból indultam ki, hogy ezeken a környékeken többnyire inkább csak nyáron tartózkodnak kint, gondolom.

2017. szept. 23. 00:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Gödöllő, Szada, Veresegyháza.
2017. szept. 23. 00:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmi helyen vagyok, itt a legbiztonságosabb, mert még a faluban lakó rosszabb típusú kisebbség is lusta idáig jönni, betörésről nem hallottam a környéken, pedig mondták volna a szomszédok, akik már évtizedek óta itt laknak. Az ajtót sem kell zárni (azért ha eszembe jut, éjjelre bezárom, azért esély mindig van) meg semmi.


Persze a többi nyaralóövezetről nem tudok nyilatkozni, nyilván nem egyformák. Amúgy viszonylag jó helyen lakom, ismerek sokkal rosszabb környéket, ahol a faluban sem állnék meg, nemhogy ott lakni. Városban sem érezném magam automatikusan biztonságban, ez nem így működik.

2017. szept. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak nehogy valami bokorlakó kinézzen magának, meg híre terjedjen, hogyan élsz.

Mindenképpen fegyverkezd fel magad valamivel, én még hapsiként is félnék bizonyos helyeken ebben az országban egyedül.

Én is költözőben vagyok, elég gázos környékek szerepelnek a repertoárban, már fel vagyok lelkileg készülve mindenre.

2017. szept. 23. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 27. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!