Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol nöttél fel? Milyen volt a...

Hol nöttél fel? Milyen volt a környék? Szeretted?

Figyelt kérdés
Hol nőttél fel (iskolás kor) és mikor? Mennyire tetszett a környék? Mi az amit nagyon szerettél, illetve utáltál? Visszavágysz oda, ha már nem azon a környéken laksz?

2017. okt. 1. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A fővárosi GETTÓBAN amire ma az ipari forradalom kezdeti fellendülésének a vége óta csak "kertváros", "külváros" szavakkal refferálnak. Az állami iskolában vadállatok terrorizáltak amikor csak egy KICSIKE szerény, jószívű, kedves, magába forduló fiú voltam. Kollektívan csoportba álltak ellenem, és terrorizáltak bűntudat nélkül. Mindig Én voltam a legértelmesebb az osztályban, és ez így is maradt, és így is fog maradni. Felnőttként is lelki sebeim vannak, és ezek a szörnyek még mindig odakint vannak. Némelyik nem, hála az örökkévaló Úrnak, talán pár megdöglött. Visszavágyok, hogy bosszút állhassak, és ide nem írom le, mi fog történni azokkal a kárhozott bestiákkal.
2017. okt. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Nem kívánom a halálukat, amíg élve el nem kapom őket!
2017. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Inkább mesélj te,-igalmasabb.
2017. okt. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten a 3.keruletben a Nagyszüleimmel. Egy 2 emeletes hazban laktunk, az átlag életkor 70 volt. Volt belül egy kert oda kijártam olvasni, labdázni, rollerezni, néha kijött a Nagymamám és labdázott velem. Egy ideig a szomszéd unokája ott volt nyaranként, ő volt akkoriban a legjobb barátom, de aztán ők vidékre költöztek. Rajtam kívül a legfiatalabb egy 30 éves pasi volt, neki volt egy kutyája, akit leengedett a kertbe és vele játszottam egy kicsit, de aztán a kutya megunta és felment. Amikor a Nagymamám is meghalt, akkor költöztem el onnan, 12 évesen. A mai napig azt tekintem otthonomnak, mindennap elmegyek a kornyek előtt reggelente, látom a piacot, ahova vásárolni és fodrászhoz jártunk, az iskolát, ahol az első évnyitóm volt, ma már irodaház. Ott van templom ahol 11 éves koromban megkereszteltek, a játszótér, ahova Nagymamám vitt. MINDEN hiányzik. Irtózatos honvágyam van, pedig nem lakom onnan messze.
2017. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kistarcsán, Pest melletti kisváros.


Imádtam, csendes, parkos, nyugis, órákig mászkáltunk a barátaimmal, nyáron szinte nem is voltunk otthon :D Amit utáltam: a cigánytelep, aki mellett laktunk, sajna :(


1000km-re élek, vissza is vágyom, de a mostani lakás is egy zöldes-csendes környéken van, és a városka is nagyon hasonlít az otthonihoz, csak tiszta, békés és jó a közlekedés. :)

2017. okt. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 manó1235 ***** válasza:
Hajdúböszörményben (Debrecenhez közeli nagyobb város). A mai napig itt lakom, nagyon szeretek itt élni. Kevesen tudják de ez volt régen a megye székhely nem Debrecen, ezért a mai napig emlegetik a hajdúk fővárosának. Ez egy mezőváros, az itt élők nagy része mezőgazdasággal foglalkozik, kevés a panel és a társasház. Csendes környéken lakunk, nagy kerttel, még is 5 percre van a város központ bicajjal, tehát egész jó fekvésű a lakhelyünk. A főtér kb 3 éve újult, csodás lett, egyre több program van Pl:(traktorhúzó fesztivál, hajdúhét,) aminek kifejezetten örülök. A városi strand megállja a helyét a kempinggel együtt, kifejezetten jó termálvizünk van. :) Ami talán negatív tényező az a munka helyek száma, a város kb negyede átjár Debrecenbe dolgozni, mert nem sok lehetőség van, vagy ami van azt nem fizetik túl. Vicces de itt a legnagyobb a közfoglalkoztatottság, hétköznap hemzseg a város a közmunkásoktól. :D Igen itt is vannak romák, de a város másik részére esnek, viszont az a környék olyan hogy nappal is veszélyes arra menni. Egyébként jó hangulatú egyedi település ez, az idősek és a fiatalok is találnak kedvükre való dolgokat. 23/L
2017. okt. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Győrben marcalvárosban nőttem fel, utáltam, panelgettó volt akkor (most már nem az), a cigányokat állandóan csesztettek.
2017. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyrábén éltem 13 éves koromig, imádtam a környéket és mai napig is visszajárok. Csendes település, nincs nagy forgalom, nyugalom van. Majdnem mindenki ismer ott mindenkit. Az ovis csoportomból egy olyan osztályba kerültem, ahol nem ismertem senkit, de mindenki más ismert rajtam kívül mindenkit már kiscsoport óta és így nem nagyon fogadtak be, ők már egy zárt közösséget alkottak, ezért kiközösítettek és állandóan bántottak, de ezen kívül nagyon szép emlékeim vannak gyerekkoromból. :)
2017. okt. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!