Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestiek! Milyen gyakran...

Budapestiek! Milyen gyakran futtok össze ismerőssel az utcán?

Figyelt kérdés

véletlenszerűen természetesen :)

Több ismerősöm mondja, aki Pesten él, hogy nagyon riktán. Nyilván ez függ a baráti körtől, de azért kíváncsi lennék mások válaszára is.



2017. okt. 9. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol. Ha az iskoláim környékén járok,akkor elég sűrűn, de amúgy nem sűrűn.
2017. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
vidéki vagyok, de 20 éve élek Pesten, ide jártam egyetemre és itt is dolgozom. 3-4-5 havonta azért belebotlok egy-egy ismerősbe a múltból. ez kb 3 ember évente, akkor tök reális és átlagos szám. ennyivel mindenki találkozik random.
2017. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel máshol lakom, máshol jártam sulikba és máshol dolgozom, szinte soha.
2017. okt. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Havi 1x kb.
2017. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

25 éves vagyok, szóval nemrég fejeztem be az egyetemet, ha arrafelé járok, akkor szinte mindig szembe jön valaki, tanár vagy volt hallgatótárs, aki még oda jár.


De ami teljesen véletlenszerű, szóval nem olyan, hogy konkrétan egy olyan hely környékén járok ahol sok embert ismerek, az szerintem 3-4 havonta egyszer van. Az elmúlt egy évben futottam így össze unokatestvéremmel, volt általános iskolai osztálytársammal (akivel innen 230 km-re voltunk osztálytársak), exmunkatárssal, egy gimis volt tanárommal, és az első albérletem tulajdonosával.


Amúgy elég sok helyen járok a városon belül, az V. kerületben dolgozom, a XI.-ben van heti háromszor egy esti mellékmunkám, a IV.-ben lakom, a XIII.-ba járok sportolni, a párom pedig a XX.-ban lakik. :D

2017. okt. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Most ez olyan dolog, hogy attól függ hol laksz, mennyire vagy ismerkedős, mennyire jársz el, mióta laksz ott ahol, hol dogozol, stb.


Nem mindegy hogy 3 műszakban dolgozol rendszertelenül és a szomszédod nem ismered. Vagy egyetemista vagy aki mindig ugyanazon az útvonalon jön-megy és ott sok az ismerős.


Amúgy én meglepően sokszor, szinte heti szinten találkozom ismerősökkel, vagy akadnak közös programok, rendezvények ahol összefutunk véletlenül, vagy csak látom őket metrón, mozgólépcsőn stb.

2017. okt. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy kit értünk ismerősnek. Egy lakó a lépcsőházból? Egy barát? Egy régi iskolatárs vagy gyerekkori ismerős? Egy volt tanárunk?... stb.
2017. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
vegyük ne a bejárt útszakaszt :) pl. ne munkahely, suli környékét
2017. okt. 9. 21:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Én egy hónapja lakok itt, az ország másik végéből költöztem. Már 2 olyan embert is láttam akivel egy iskolába jártam otthon, az egyiket 2x is.

Ja meg ,,hírességeket". Iszak Eszti, Patai Anna. Mindkettőt metron.

2017. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek többségében bejárt útszakaszokon közlekedek, munka, sport, bevásárlás... Szóval ritkán futok össze teljesen véletlenül ismerőssel "a rendeltetési helyén kívül". :-)
2017. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!