Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ma mondta egy gyerek, hogy...

Ma mondta egy gyerek, hogy egy ismerőse úgymond el akar vinni. Mikor megkérdeztem, hogy érti, olyasmit mondott, hogy rabszolgának vagy ilyesmi. Érdemes tennem valamilyen elővigyázatossági lépést vagy mindennel csak magamnak ártok?

Figyelt kérdés
Persze mondtam neki, hogy most nem érdekel ilyesmi, meg hogy dolgozom valahol most is, de arra is utalt, hogy nem lesz jó nekem, ha visznek. Szóval nem nagyon vagyok ettől boldog. Nem tudom, hogy kiről beszélt, de szerintem nem sok jót várhatok az ismerőseitől.
2017. okt. 23. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ki mondta ezt?? ellenséged?? vegyél valami önvédelmi sprét azzal állitolag 5 embert is harckeptelené tudsz tenni ha lefujod oket vedd meg es legyen mindig nalad, mast nem tehetsz.
2017. okt. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bihar Valatonon ***** válasza:
68%
Te most vagy Troll vagy, vagy simán hülye...
2017. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami lány vagy, akkor nem kell sok ész a "rabszolga", milyen munkakört takar majd...

Amúgy, "színesfém szakértő" volt a gyerek?

Vegyél 3 flakon gázsprayt, egy a tatyóba, egy nadrág zsebébe, egy a kabátba.

2017. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elsőnek válaszolnék: nem az ellenségem, nem is ismerem nagyon, csak látásból. Viszont valószínűleg néhány ismerősének, esetleg rokonának párszor kicsit már visszabeszélhettem, ezért néhányan haragszanak rám.

Harmadiknak: fiú vagyok, nem lány, de azért van bennem egy pici veszélyérzet, nem vagyok elszállva magamtól teljesen, de nagyon félős se vagyok.

2017. okt. 23. 21:45
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként nem a rabszolga szót használta. Csak valami munkát emlegetett, meg hogy nem lesz nekem jó, ha elvisznek. Hogy színesfémszakértő volt-e? Nos, hát lehet, hogy ért a fémekhez, de erről itt nem szokás beszélni, úgy tudom...
2017. okt. 23. 21:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2023. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!