Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni egy társasház...

Mit lehet tenni egy társasház vagy lakótelep elzombisodása valamint a szellemi mélyszegénység és a lelki mélysötétség ellen?

Figyelt kérdés

Például hazaér a panelproli, akarom mondani panelzombi, a bejárati ajtóban letolja a nadrágját és lehuggyozza az ajtó sarkát és a falat.

Vagy a képen a kukatároló villanykapcsolója látható:

[link]

Látható hogy az egyszámjegyű IQ-val rendelkező előhüllő vagy inkább sötéthüllő bekeni kutyaszarral de a takarítónak már nem szól hogy le kéne tisztítani.

Vagy éjjel úgy van a lakásában a zombi hogy egész éjjel vonyít és ugat mellette a kutya. A hetekig tartó tartós kialvatlanság egészségkárosodásokat is okoz. Ráadásul kisgyerekek is vannak azon a szinten akik nem tudják kialudni magukat a zombi kutyája miatt és ezért nyűgösek lettek.

Ha ez van egy nyugat-magyarországi városban akkor gondolom a szegényebb keleti régióban más is lehet.

Hallottam olyat is sok embertől hogy a diktatúrát kéne visszahozni. Néha tényleg azt gondolom hogy igazuk van, mivel a rendszerváltás előtt még normálisabbak voltak az emberek.


2017. okt. 26. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elköltözni lehet. Amúgy jót mosolyogtam az írásodon, mert tökéletesen ráillik a házra, ahol laktam. Fölöttem cigányok= 0-24-ben mulatós "zene" tőhangerőn. Mellettem 4 gyerek futballozott a lakásban, szemben veszekedés, verekedés. A rendőrök már fejből tudták a kapukódot.

Nem rég sikerült eladnom a lakást, de már lehet, ingyen is odaadtam volna. 2 hétig ünnepeltem a szabadulásomat az állatkertből.

2017. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vesét kell rúgni,űtni az nem látszik, de nagyon fájdalmas.
2017. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Én azt mondom, hogy a hangok a társasház velejárói. Aki társasházba költözik, legyen az panel vagy újépítésű, annak sajnos tudomásul kell vennie és el kell fogadnia, hogy másokkal együtt él gyakorlatilag és igen, lehet hogy a közvetlen szomszédba baba születik, lehet hogy alkoholista, lehet hogy vonyító kutyája van.

A többi igénytelenség miatt már nem tudom védeni az ott lakókat. Én is laktam panelban, elég sokáig és ha valamit tudtam az albérletes éveim végén, hogyha valahova költözök, az nem panel lesz. És nem a helye, nem az elosztása, nem a külseje miatt, hanem a lakóközösség miatt.

Életem legjobb döntése volt.

Amit ott láttam egy lakógyűlésen és amit itt, egy újszerű lakóparkban látok, az ég és föld. Ugyanezt mondanám a lépcsőház tisztaságára, rendezettségére is.

2017. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azzal a legtöbbet ha úgy fogod fel továbbra is ahogy eddig :)
2017. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!