Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szomszédom normális?

A szomszédom normális?

Figyelt kérdés

Szerdán történt a dolog. Kinn voltam én is udvarom a szomszédban két 14-15 körüli gyerek egyik szomszédomék gyereke a másik meg a gyerek haverja hasogatott fát talicskázták be a fészerbe.


Mikor végeztek jött ki a gyerek anyja és jutalomként két szál cigit adott nekik...


Most ez szerintem magas csak egy kicsit egy szülő cigivel jutalmazza a gyereket? pedig amúgy rendezett, normális körülmények közt élnek, de mégis kicsit sok így.



2017. dec. 8. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Gondolom kokerók. Náluk láttam ilyet, magyaroknál nem. Amúgy meg mindenki azt csinál, amit akar, amíg nem nekem okoz vele kárt. Persze nem normális dolog gyerekeket cigivel jutalmazni, de a szénbányában ingyen dolgoztatni se, hogy a prostitúcióról már ne is beszéljek.
2017. dec. 8. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja amúgy azok, de nem olyan " erős " kategória, külsőleg annyira nem is látszik.
2017. dec. 8. 02:43
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem normalis. Primitiv nepseg.
2017. dec. 8. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván így szocializálódtak. Volt idő amikor ez belefért, nem is olyan régen, szóval nekik fel sem tűnik, hogy ez rossz.
2017. dec. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Szóval csak azt akartam mondani, hogy manapság és NEKED ez nem számít normálisnak, de neki nyilván igen. Ahogy öregszel és változik a világ körülötted, te is egyre gyakrabban fogsz majd hasonló esetekkel találkozni, amikor nem érted, miért baj valami, amikor egy időben elfogadhatónak számított.


Nem azt mondom, hogy ez most elfogadható, csak próbálom elmagyarázni az okát.

2017. dec. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik gyereknek a csoki a jutalom másiknak a cigi. Egyik sem egészséges, mégis csak a cigin akadsz ki te is..

Ő dolguk egyébként azt csinálnak amit akarnak,hiába a nagy 'propaganda' cigisből így is egyre több van.

2017. dec. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Szrem meg nem. Le lehet pontozni.

Én is örüök ciginek, sörnek. Jó poénnak tartom. Ráadásul itt nem arról van szó hogy minden nap degeszre tömik cigivel a gyereket, hanem extra szívességért cserébe!

2017. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó. Én nem pontozlak semerre, de szerintem minden szülőnek az a célja, hogy a gyereke egészséges legyen. Na és ha a csoki és a cigi közül nézzük, azért egyértelmű mivel árthat többet.
2017. dec. 8. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
8-as nem célja ez minden szülőnek.Cigi nélkül is meghalsz és megbetegszel ez egyedül csak szerencse dolga.Nem egy egészségmániás ismerősöm rákosodott el soha egy szál cigit nem szívtak sportoltak stb. Nagyapám 90 évesen dohányzott.. Én is cigizek pl és pont nem érdekel a propaganda, és a gyerekeim is ha cigizni kezdenek majd ,nem fogom tiltani őket,ha kérnek az enyémből akkor adok,de kifejezetten nem fogom őket bíztatni rá,majd eldöntik mit akarnak. Felelőtlen vagyok ,de ki szemében? És érdekelnek ezek a személyek engem? Pont leszarom mindenki véleményét ,ahogy az enyémet is leszarják mások :így korrekt a dolog.
2017. dec. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyan szülőt, aki azt mondta, ha már cigizik a gyerek ennyi idősen, inkább tőle kapjon, mint lopjon/tarháljon. Ettől függetlenül előbb törném le a saját kezem, minthogy kiskorúnak cigit adjak.
2017. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!