Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nalatok is csont szarazra...

Nalatok is csont szarazra kell torolni a zuhanyzot?

Figyelt kérdés

Megorulok anyam hulyesegetol. Miota uj a furdo, mindne zuhanyzas utan csont szarazra kell torolni az egesz zuhanyzot, a felet, a csapot, a slagot, a talcat is amiben ugye azert ha nem is all a viz de azert jo vizes az.

Mire a meleg paras furdoben negyzeklab azt megcsunalom ujra leizzadok....

attol mert meg nem csont szaraz, lehet tisztan hagyni egy zuhanyzot nem? Sose kellett ilyen hulyeseggek vacakolnom, esku inkabb nagymuternal furdok legkozelebb mert ez nem normalis...


Masnak is van ilyen hulyesege?



2017. dec. 17. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegény anyád meghibbant.
2017. dec. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a padlót kell feltörölni, hogy ne csússzunk el.

De zuhanytálcát, én meghalok 😂😂 anyukád a wc csészét is megtörölgeti minden lehúzás után?

2017. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság. Felőlem aztán csinálhatja, én biztos nem törölgetném, majd megszárad az. Nem is hallottam ilyenről soha.
2017. dec. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jo akkor megnyugodtam, higy anyam hubbant es nem en vagyok lusta trehany stb
2017. dec. 17. 11:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is megy ez a hiszti, nálunk a kádat kéne utána mindig kivegyszerezni. Én meg nem akarok több időt eltölteni a takarítással mint a fürdéssel, szóval skipelem. Majd max az általános nagytkarítással együtt.
2017. dec. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 sanyinak ***** válasza:
100%

Vannak még más pedantériás emberek is.

És hol szárad meg az, amivel szárazra törlöd?

2017. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Ugy van, hogy ket zuhanyzo van. Egyik fent, masik lent. Na most anyam fent furdik, szoval en oda inkabb fel se megyek mar, mert multkor a samponom egy cseppje a talcan maradt es akkora vita lett belole... a lentit meg nem vizsgalja meg rogton miutan kiszalltam belole, hogy szaraz-e. Ha szerencsem van, felszarad mire lemegy megnezni.


A fenti furrdoben vagy egy erre hasznalatos "torolkozo" amivel ki kell torolni a zuhanyzot meg a mosdot. Ja igen a mosdo se lehet am vizes.


Lent viszont azzal a torolkozovel torlom fel amicel magamat is, utana meg bevagom a mosogepbe. Elmeletileg van egy ilyen oreg rongy amivel fel lehetne torol, de gyakorlatilag az nem szivja fel a vizet, es csak szoszol, szoval magadnak csinalsz extra munat ha megprobalod feltorolni azzal...

2017. dec. 17. 11:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát anyád hülye, erre csak ezt tudom mondani.
2017. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Anyud nem komplett, bocsi. Oki hogy most lett kesz a furdo, szep uj minden, de hat nem arra van, hogy nezegesduk, hanem hogy hasznaljuk. Pont ez lett volna az elso gondolatom, hogy inkabb mashol tusolok... Kb elobb mennek ki a kerti csap ala furdeni meg telen is, minthogy ilyen ostoba szabalyokat betartsak... Rohejes. Annyi indokolt, hogy ha a foldra kifolyik viz, feltorlod, azert hogy mas ne csusszon el rajta. Meg oke nyilvan ha telerokazom a csapot, akkor lemosom, na de a vizet kitorolni... Ugyan mar, hulyeseg...
2017. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Szerintem azert csinalja, mert "akkor nem lesz vizkoves" ha nem szarad ra.


De.... hetente egyszer kipucolni toredeke annyi idobe telik mint minden nap mindenfurdes utan mindenkinek kitorolnie

2017. dec. 17. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!