Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szeretnék megtanulni dobolni,...

Szeretnék megtanulni dobolni, de panelban élek. Van erre valami jogi vonatkozás?

Figyelt kérdés
A garázsban lenne a dobfelszerelés, ott püfölném. Természetesen emberi időben, reggel 7-től este 8-ig (vagy 10?) terjedő időben, a csendháborítós törvényt betartva. Ja, és akkor sem végig persze, hanem 1-2 órát. A szomszédomnak is volt, ő a lakásban csinálta, neki nem szóltak érte. Szerintetek megoldható?
2018. jan. 10. 18:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
ha van nyugger lakó akkor feljeletgetések lesznek, mivel nekik ez a hobbijuk, ha nem akkor előtte kérdezd meg a lakókat
2018. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Ne csináld... Panelban, társasházban alapvető dolognak kellene lennie annak hogy figyelembe veszel másokat és nem okozol nekik kellemetlenséget. Még ha nem is szólnak érte akkor is biztos hogy zavarja őket, még ha nappal csinálod akkor is. Nem akarsz inkább zongorázni tanulni veszel egy szintetizátort azt lehet halkra állítani vagy fülhallgatóval használni és az nem zavar senkit, de egy dob, hát engem az őrületbe kergetne ha napi egy két órán át kellene hallgatnom hogy valaki püföli azt a vackot, a hangszerek nem társasházba valók vagy hanyagold őket vagy pedig fontold meg a kertes házba költözést vagy valami jó erős hangszigetelést csinálj.
2018. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Nyugodtan csinálhatod, erre nincs megkötés. Az előttem szóló meg menjen már... Mi az, hogy ne csinálja?


Amúgy ha veszel egy csomó 30-as tojástartót, azzal egész jól tudod hangszigetelni a garázs falait és mennyezetét.

2018. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, hol laksz, de Pesten például vannak próbatermek, ahol nem zavarsz senkit.
2018. jan. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
92%

Így igaz, sokan járnak próbatermekbe, én is tudom javasolni. ;-)


Egy gitáros zenész.

2018. jan. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne legyél tuskó paraszt, ne panelban tanulj dobolni. Ahogy írják, vannak próbatermek, vagy van hangszigetelés.
2018. jan. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
NAGYON vidéken lakok, a próbaterem kizárt. A garázs falai és plafonja kb. 3 réteg hungarocellel van bevonva, az mennyire hangszigetel?
2018. jan. 10. 19:45
 8/16 anonim ***** válasza:
71%
Az elég jó.
2018. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A hungarocellt hőszigetelésre találták ki nem pedig hangszigetelésre tompít valamennyit de nem eleget, a szomszédos lakásokban hallani lehet majd valószínűleg.
2018. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
beszélj a szomszédokkal, hogy itt a gyakorin az ezotéria kategória várja a panaszaikat...
2018. jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!