Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit csináljak, ha a szomszedom...

Mit csináljak, ha a szomszedom fotozgat?

Figyelt kérdés

Ma eppen a zuhany alol jottem ki, es azt latom, hogy a szomszedom katonasisakban, es kifestett arccal az ablakomnal konyokol, es egy fenykepezogeppel fenykepez. Amikor eszrevettem, ugy csinalt, mintha a seregben lenne, lesuvadt az ablak ala, s hazament. Kesobb atmentem hozza, de azt mondta, hogy most nem alkalmas, mert a terroristakkal harcol.. A haza mint egy katonabazis, puskak a falon, o meg katonaoltozetben flangal egesz nap.

Szerintetek begolyozott? 40 evet elt Amerikaban, es 35 evig szolgalt a seregben. Irakot 2-szer jarta meg, mindketszer fronton. Gondolom innen jonnek a katona cuccok. Ha jol tudom 76 eves.

Szerintetek mit csinaljak?



##szomszed#leszereltkatona#fenykepezogep
2018. jan. 10. 21:51
 1/9 anonim válasza:
87%
Mi van gyerök, ittá?
2018. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kivetelesen most jozan vagyok. XD
2018. jan. 10. 21:53
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Erős anyagot szivhatc
2018. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ilyen barmokkal nem lehet szot erteni.. XD Van valaki, aki normalis??
2018. jan. 10. 22:14
 5/9 anonim válasza:
68%
Ha ez igaz és van bizonyítékod hogy fotózgat jelentsd fel. "Kesobb atmentem hozza, de azt mondta, hogy most nem alkalmas, mert a terroristakkal harcol.." eléggé idős már ahogy írtad ilyenkor már nem teljesen normálisak.
2018. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Mikor is volt a második öbölháború?2003-2011 között. 2003 -ban is már 61 volt a szomszédod.Nem hiszem, hogy ilyen idős katonákat küldenek ki háborús frontra.
2018. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Most a fia itthon van, beszélni fogok vele is. Sajnálom szegény öreget, teljes mértékben begolyózott. Amúgy a kedve nem lankad, vissza akar menni Irakba. Azt olvastam hogy lehet hogy az őt ért trauma okozza ezeket.😥😃
2018. jan. 12. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát egy kis PTSD befigyel, szerintem már valami nem okés az öreggel.
2018. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jogi szempontból mindenképp személyiségi jogokat sértő, ha beszámítható az öreg, de ezt neked alá kell tudni alátámasztani akár felvételekkel is. Könnyen lehet hogy megragadt a múltjában, és van valami egészségkárosodása.
2018. jan. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!