Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen város Sárvár? Milyen...

Milyen város Sárvár? Milyen ott lakni?

Figyelt kérdés

Volt már egy korábbi hasonló kérdés, de az már jó néhány éve volt.

Érdekelne, milyen az óvoda, iskola, milyen hely családosoknak, ajánlanátok-e odaköltözésre?

Munka elég sok van, és Ausztria sincs messze, ezek szimpatikusak, mi a helyzet a közbiztonsággal?

Azt olvastam, hogy kisebbség száma elhanyagolható, kb. 1,5 %, de azért érdekelne, hogy az a kis létszám merre él, van-e kimondottan telephelyük? Mert akkor arra nem is néznék szét.

Köszönöm a válaszokat



2018. jan. 16. 04:02
 1/3 anonim válasza:
0%
Menj el, nézd meg. Nálad jobban senki sem tudja eldönteni, hogy mi a jó neked.
2018. jan. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az életmentő segítséget, erre nem is gondoltam.
2018. jan. 24. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szeretitek a kisvárosokat, akkor szerintem elég jó választás. Ami nagy előny, hogy van óvoda, iskola, orvos, szóval nagyjából minden mint a megyeszékhelyen, de Szombathely is kb 20-25 perc autóval. Ami talán hátrány lehet, hogy túl nyugis, bár ez családnak nem feltétlen baj.
2019. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!