Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit lehet tenni az áztató...

Racska1974 kérdése:

Mit lehet tenni az áztató szomszéddal, ha el is bújik?

Figyelt kérdés
Egy 10 emeletes bérházban lakom a másodikon. Felettem egy cigánycsalád lakik akik rendszeresen leáztatnak. A folyosórészüket ráccsal lezárták, tehát nem lehet kopogni vagy csengetni. Se a házmester se a közösképviselő nem tesz semmit. Mikor végre az üvöltözésre és a rács rázására kidugja az ocsmány képét, addigra feltakarít magakörül és letagad mindent. Van valamilyen szerv, vagy előírás ami kényszerítheti a rács eltávolítására? Felhívtam a 102-t, szerintük ez nem vészhelyzet. menjek ki a ház elé és kapucsengőzzek fel neki. Elképzeltem magamat ahogy pizsamában a ház előtt kapucsengőzök. Természetesen járható út. Még fel is öltözhetek, hogy ne fázzak, de akkor sem ez a megoldás.

2018. jan. 25. 08:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1.azonnal a biztositot hivni. a lepcsohaz biztositasa ervenyes beázásra, csőtörésre.

2. tűzoltosaghoz bemenni, ők el fogják távolítani a rácsot mert tűzvédelmi szempontból nem megengedett.

2018. jan. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!