Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Albérletben ki hogy a . Oldja...

Albérletben ki hogy a . Oldja meg a telefont/internetet?

Figyelt kérdés

Van laptopom,és okosmobilom...

Már vagy negyedéve amióta bérleményben lakom kb 3-4 naponta megyek ki feltöltögetni a telefonom,3 ezerrelhogy vásároljak netet meg egy kis egység legyen rajta...

Telekomnál vagyok...

Ez így nem tartható fent,ez horribilis,úgy,hogy videót sem merek nézni,mert egyből leugrik a net...

Van valami csomagjuk,ami 15 GB-t tartalmaz,némi ingyendumával...de az sem lenne elegendő...bár ennél tuti jobban megérné...


Olyan bérlemény ez,albérlet,ami egy telken van,szemben van a bérbeadó...így a "bekötést"..hát nem akarjuk ezt megkérdezni..

(mások szerint mehetnénk más bérletbe is,ennyi rezsi és bérleti díjjal,pl panelba,ahol legalább az egész lakásban meleg van,és nem gőzölög a tested a fürdőszobában amikor fürdesz,meg ahol lehetne bekötött net....)

Csak már kb fél-negyedéve itt vagyunk,és vannak hasonló kategóriában albérletek...de ez egy idős bácsi.."megbízható",és nem merünk új bérleménybe menni egyelőre...(amit fiatalok,ki tudja milyen szeszélyes fazonok adnak ki...)


Mi a véleményetek?


2018. jan. 27. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"hát nem akarjuk ezt megkérdezni.."


Hát ha nem kérdezed meg, akkor leginkább sehogy nem lesz megoldva.

2018. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk be van kötve az internet, mi köttettük be, mert az előző lakónak nem volt. Hoztak routert meg wifit vagy nem tudom, miket, nem értek hozzá. Kifizettük és azóta fizetünk érte havi 5000 Ft-ot és van net. Nektek is be kellene köttetni.
2018. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

úgy képzeld el,hogy ez egy "nyári ház",és annyit fizetünk,mint egy 17.kerületi 1 szobás panelért kb...

de nem én vgyok a szerződő fél,a góré,hanem egy rokon,(ketten vagyunk),aki viszont totálisan hiányos és hülye

2018. jan. 27. 18:39
 4/7 Metionin ***** válasza:
100%

Nálunk be van kötve és van router.

Mit szólnál egy mobil wifihez? Mint a mobilnet csak ez wifi, havonta fizeted és tudod használni a laptoppal is meg a telefonnal is. Ha elköltözöl, viszed.

2018. jan. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Aki megrendeli és aláírja, hogy fizeti a szolgáltatást az fizeti. Ennyi. Mások is beköttetik - nyilván a saját nevükön.
2018. jan. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vezetekes netem van az Upc-nel, a sajat hazamban volt bekotve, atrakattam az alberlerbe, a tulajnak nem volt kifogasa. Ha majd koltozom ugyanugy viszem magammal.
2018. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán mobilnet laptophoz? (Olyan pendrive-szerű kis cucc), bedugod, 3 G / hó, kb. 3000 Ft (kb), de nagyobb adatforgalmat is lehet venni. Levelezésre jó, havi öt hat filmet is meg lehet nézni.
2018. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!