Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Jogosan vergődik a szomszéd,...

Jogosan vergődik a szomszéd, hogy este 8 után mosok?

Figyelt kérdés
De mi reggeltől estig dolgozunk, ingazunk.
2018. febr. 1. 22:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
42%
Hadd ugasson a kutya, majd megunja.
2018. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy 12 lakásos társasház
2018. febr. 1. 22:11
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Mi van benne a házi rendben?
2018. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Hétvégén is meló van ? Miért napközben teszed annyi szerelést cseréltek ?
2018. febr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%
gondolom valami társasház. Nem tudom kit zavar az hogy mosol, tipikus elkényelmesedett puhány kekeckedős pancser lehet aki már 7kor fekszik és várja a barátok köztöt. Nem hiszem hogy a mosásra is vonatkozik a szabály én családi házban lakok, de nincs más megoldás, akkor vidd át hozzá a szennyest aztán mossa ki napközben, hogy ne zavarjátok este
2018. febr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Mi van a hazi rendben? Meddig tart a mosas, ha nekifogsz? Kossetek kompromisszumot, mondd el, maskor nincs lehetoseged mosni, legyen kicsit megertobb. Cserebe ajanld fel h hetkozben csak 1x mosol este, a tobbit a szabad napjaidra /hetvegere idozited.
2018. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én voltam már lakogyulesen de házirend ről itt még nem hallottam. De ennyi erővel én is picsoghatnék, hogy másnak meg a kutyája vonyit stb szóval értitek. De én nem pofazok, nem örökre akarok társasházban lakni, de mosni hadd mossak már amikor tudok. Nem egy láncfűrész azért ez.
2018. febr. 1. 22:20
 8/18 anonim ***** válasza:
24%

Van hogy én is este 8 után mosok, mert akkor érek rá. Szólni még nem szólt senki, de tojnék is rá. Soklakásos panelház, sok emberrel, akik élnek, mozognak, a saját otthonukon belül.

Közöld vele, hogy ekkor van rá időd, és kész. Tévézzen, hallgasson zenét, vagy vegyen füldugót, ha már olyan elviselhetetlen számára ez a "pokoli" lárma, amit egy mosógép kelt.

2018. febr. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem maga a mosás parasztság, hanem a kérdező hozzáállása, hogy azonnal hőbörög ha szólnak neki, hogy mást ez zavar.
2018. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
hát én igyekszem azért nyolcig befejezni a mosást, szerintem alap. elhiszem, shogy ez valakit zavar. szerencsére jók a szomszédok, figyelünk arra, hogy ne zavarjuk a másikat.
2018. febr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!