Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Bulinegyed ellenzők! Miért...

Bulinegyed ellenzők! Miért vagytok ellene?

Figyelt kérdés

Úgysem lehet sokkal többet tenni, én biztosan elköltöznék a belső kerületekből.


Folyton olvasom ezeket a felháborodott leveleket a neten, szerintem mindenkinek a könyökét jön ki. Miért nem költözik el akinek nem tetszik?


Vidéki vagyok ahol csend van és nyugalom, de eszem ágában sincs zajos zulledt belvárosba költözni főleg nem gyerekkel vagy idősként. Véleményem szerint a buli negyed sokáig az marad még ami most is.


Miért nem léptek le inkább?



2018. febr. 11. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Mélységesen egyet értek. Budapest egyik legfőbb bevételi forrását lehetetlenítik el
2018. febr. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem léptek le inkább?


Mert valaki fél évszázada ott lakik pl és már nem tudna költözni. Remélem csak provokálsz, mert ez nagyon primitív.

Én laktam ott, engem nem zavart, mert én eleve idióta vagyok, de azért tényleg elég tré tudott lenni, amikor odahugyoztak szartak a kapualjadba, vagy este munka után részeg gyökerek kötögettek beléd.

Gondold el egy idősnek ez milyen szar lehet.

2018. febr. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk pl. több éjjel-nappali nyilvános wc, stb. az is már jó lenne.
2018. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Na, azért gondoljunk már bele, h ki volt ott elöbb. Vidéken még egy közért sincs...

A szórakozóhely menjen a külvárosba! Pl 10.kerület Ott a lepukkant, kirabolt gyárakat nem zavarnák. Szoval 12.kerületiként teljesen megértem...

2018. febr. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
"bevételi forrás" Te abból milyen hasznot szerzel? Az nem a te zsebedet tömi...
2018. febr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%

Én hol gyűjthetek aláírást a szomszédomban négyóránként borzasztó hangosan felvisító, legszebb álmomból felriasztó gyerek ellen? Mondják, hogy majd megnő, de már három éves és még így is napi tíz hisztirohama van a legkülönbözőbb napszakokban, és mire ténylegesen kinövi, biztosan lefial valamelyik másik szomszédom arra a nyomorult negyven négyzetméterre.

Én úgy beköltöznék a bulinegyedbe, laktam kollégiumban, sosem zavart a dorbézolás, amit alattam-felettem-ajtóm előtt műveltek, volt, hogy egy fesztiválon aludtam este a koncerttől 100 m-re felállított sátramban teljesen józanul, laktam vasútállomás és autópálya-bevezető mellett... Szóval azt hittem, bármilyen zaj mellett el tudok aludni, de beköltöztem egy panelba egy gyerek mellé, és rájöttem, hogy ez nincs így. De nem tudok a bulinegyedbe menni, mert azok az "eladhatatlan" lakások még mindig horror összegekért vannak hirdetve, és biztos, hogy valaki ki is veszi őket, különben lejjebb vinnék az árakat.

Plusz itt a lakótelepen is a kiskocsmába megyek le rövidezni, ha megébredek arra, hogy ordít a szomszéd gyereke, ott meg legalább nem mindig ugyanazok az alkeszek támasztanák a pultot :D

2018. febr. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Aha, tehát azért mert x ÉVE szokás lett bulizgatni meg egész éjjel az ucán őrjöngeni bebxva, költözzön el az ÉVTIZEDEK óta ott élő.


Nem vagy te egy kicsit ostoba?!


Inkább meg kéne tanulni KULTRÁLTAN szórakozni, nem piáson üvöltözni mg hányni és beszólogatni, kötekedni.


Svájcban élek, itt a bulihelyekre is bemehetek egyedül nőként, senki nem fog bántani, erőszakoskodni. Letehetem a táskámat és ott hagyhatok, 10/9,9 nem viszik el.

A szilveszter nyugis, kicsit zajosabb, de maximum páran énekelnek és NINCS teli az utca szombatonként részegen fetrengő hülyegyerekekkel.


Lehetne mit tanulni tőlük ;)

2018. febr. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon primitív a kérdésed.

Csak azért költözzenek el több évtizede ott élő emberek, mert pár idióta huligán bulizni akar? Nem mondod komolyan?!

Én ugyan nem Budapesten lakok, de jártam már ilyen "szórakozó negyed" környékén éjszaka. Üvöltő zene, üvöltő, őrjöngő idióták, részegen belekötnek mindenkibe, az egész utca egy nagy nyilvános WC, és még lehetne sorolni. Most képzeld el, hogy a magatehetetlen időseknek, vagy gyengébb embereknek, gyerekeknek ez mennyire elviselhetetlen. Már az is nagy előrelépés lenne, ha sokkal több rendőr lenne az ilyen környékeken.

Nem hiszem el, hogy komolyan gondolod, hogy majd valaki milliókat költ az elköltözésre, hátrahagyja élete munkáját (a lakást) az ilyen buli-barmok miatt...A szórakozóhelyek igazán lehetnének kevésbé sűrűn lakott környékeken, vagy olyan helyeken, ahol az ordibálás nem hallatszik 5 utcával arrébb is.

2018. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

Ejj, de proletár vagy te, hallod... költözzön el a több évtizede ott élő, mert a 7. kerületi polgármester telibe szrja a lakókat?

Én éltem a bulinegyedben, időnként rendőrt hívtunk az alattunk 3 emelettel levő romkocsmába, mert nem igazán adtak a hangszigetelésnek, emberek meg ugye másnap azért dolgoztak. Az a baj, hogy én ismerem a külvárosi eletet is, a belvárosit is, de eléggé szrul esne, ha mondjuk 30 évnyi valahol lakás után azt kapnám, hogy ha nem tetszik, költözzek el.

2018. febr. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

Csak tudnám, miért lett lepontozva a válaszom, mikor évekkel előbb laktam abban a panelban, a mellettem lévő család költözött később, és a gyereket meg pláne később csinálták. Miért én költözzek, ha zavar a kölyök hisztije, hiszen én voltam ott előbb! A lakást is nagy munkával újítottam fel, és most hagyjam ott csak azért, mert a szomszéd csávó nem tudta időben kirántani? Nem ott kéne gyereket vállalni, ahol másokat zavar, hanem mondjuk a külvárosban egy kertes házban ahol senki nem hallja.

Ja, hogy nem tudják megengedni maguknak, meg problémás a bejárás? Hát az már nem az én dolgom, ők akarnak gyereket, oldják meg. És nem mondjátok, hogy a panel ezzel jár. Nekem másnap dolgozni kéne mennem, pihenni akarok, végigaludni az éjszakát.

Csak beillesztettem a buliturizmus (ami igenis adót termel... Mindenki csalja az adót kis hazánkban, a romkocsmák is, de még így is nem kicsi folyik be belőle, több, mint amit az ott élő nyomorultak befizetnek) helyére a gyereket (amin - felejtsétek el, hogy cuki, nem az - még semmit nem nyer a társadalom, csak a baj van vele, költeni kell rá, óvodáját, iskoláját, TB-jét az állam fizeti, VISZONT húsz év múlva, ha az anyja nem cseszi el, akkor adófizető lesz belőle. HÚSZ év múlva, szóval sokkal lassabban megtérülő befektetés, mint a bulinegyed), és rögtön más megvilágításba került a dolog, mert részeg, dülöngélő, de a pénzüket nálunk elköltő fiatalok, az fújj, de egy kisgyerek aki még egyelőre semmit nem csinál azon kívül hogy az idegeimre megy az üngyürübüngyürü cukimukika.

Vagy nem tudtok racionálisan gondolkozni, vagy képmutatóak vagytok.

2018. febr. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!