Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Elhagytam a kulcsom, mit tegyek?

Elhagytam a kulcsom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hazajöttem a suliból,és nrm találtam a lakáskulcsom (13 éves vagyok).Félnem kellene,hogy valaki megtalálta és nem adná vissza?Hol keressem a kulcsom?(Mi előtt azt gondolnátok,minek nekem kulcs(egyébként teljesen jogosan),van hogy a szüleim nincsenek itthon és nem tudnék hova menni.)

2018. febr. 13. 19:00
 1/5 TR75 ***** válasza:

Ha van rajta valami azonosító, ami alapján kideríthető, hogy kié a kulcs és mit nyit, érdemes lecserélni a zárat.

Ha nem, akkor másoltatni kell újat és kész.

Az sem mindegy, milyen településről beszélünk, mert más dolog egy kis falu, és más egy nagyváros.

És érdemes lenne végiggondolni, hogy hol hagyhattad el, vagy hogy van-e annak esélye, hogy ellopta valaki (utóbbi esetben ismét csak a zárcsere lehet a megoldás).

2018. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kulcson csak annyi van:U90,vagy Ul9 nem emlékszem pontosan.Ja és másolat volt a kulcs,ez jelent valamit?Csak a kulcs volt,semmi kulcstartó,dísz,stb.
2018. febr. 13. 19:15
 3/5 TR75 ***** válasza:

Ha nincs rajta azonosító, akkor nincs nagy vész, de azért az nem mindegy, hogy hol tűnt el.

Tehát ha a buszon vagy az utcán kicsúszott a zsebedből, az más, mint ha a suliban valaki elrakta, aki ismer téged. Érted a különbséget...

2018. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Remélem megtalálom a suliban holnap...
2018. febr. 13. 19:34
 5/5 TR75 ***** válasza:
Érdemes lenne a takarítót megkérdezni, a portást, esetleg az osztálytársaidat. Vagy végigjárni azt az útvonalat, ahol ma jártál.
2018. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!