Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 9. kerulet velemeny? 17/L

9. kerulet velemeny? 17/L

Figyelt kérdés

Nem igazan ismerem Budapest azt a reszet, de ugy nez ki lehet, hogy odakoltozunk.

Milyen szinhazak, mozik, gimik vannak ott?

Minden infot megkoszonok;) (megy a zold kez)



2018. febr. 16. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretlek téged.
2018. febr. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amilyet találsz a guglival mozit...stb....betonos, gettós terület lényegében.

Ez meg a csúcs?


https://www.youtube.com/watch?v=XWzCxhsFAns


https://www.youtube.com/watch?v=k-A8kukv8OE

2018. febr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Aránylag elég nagy kerület, így attól függ melyik részére vagy kíváncsi. Nos, miután egy fél éve én is itt lakom, és úgy alakult, hogy itt is dolgozom, van némi tapasztalatom róla.Nos, összességében nem a legjobb kerülete Budapestnek, de azért vannak jobb részei, és van nagyon gázos része. A József Attila lktp. pl. (Itt lakom) elviselhető környék (lenne), de mostanában az is kezd elzülleni, részben az Ecseri a sok szemetelés miatt, részben az Ecseri útról odatévedő rosszarcú emberek miatt. Egyébként viszonylag ez a rész nyugis, van parkosított része, gyerekeknek jól felszerelt játszótér, alapvetően nem rossz. Viszont van a Gyáli út körüli rész, na az kész katasztrófa. Kihalt,veszélyes ott egyedül sétálgatni. Ugyanúgy a Közvágóhíd körül. Aztán pl a Nagyváradtér közelében is tűrhetőbb az Egyetemek környékén, van egy-két kávézó, kajálda, amik normálisabbak, bár vannak arrafelé is kihaltabb, negatív kisugárzásu utcák. Én a Haller utca közelében dolgozom, de nem szeretek sötétben ott járkálni, elég sok zűrös alak megfordul arra, volt pár rossz élményem. Aztán ott van még a belvároshoz nagyon közel eső része, na arra azt mondhatom, hogy tényleg egészen jó. A Ráday utca pl tele van éttermekkel, kávézókkal, a Fővám tér szép kimondottan, és ott a Bálna, ami kiváló szórakozási, kikacsolódási lehetőségeket nyújt. A Kálvin Tér is nagyon jó, szintén van sok étterem, bár, fagyizó, billiárdos, dartsos hely stb. Akármelyik részre is költöztök ezek hamar megközelíthetőek, szóval nem fogsz ott unatkozni.:) Meg aztán innét azért közel van már a többi belső kerület is, ahol szintén van sok szórakozási lehetőség. Gimiről amúgy a Leőveyt tudom, hogy itt van. Ja, azt majdnem kihagytam: a Müpa is itt van, és ott is vannak jó programok, mozi pedig a Lurdy házban van, vagy a Corvin mozi, bár az utóbbi már inkább a 8.kerület, de közel van. :)
2018. júl. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a hibákért.
2018. júl. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!