Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Létezik olyan, hogy egy 32...

Létezik olyan, hogy egy 32 lakásos panelban egyedül én hallom, hogy valaki 2 hónapja, minden éjszaka, úgy 3:00 körül zenét hallgat, reggel 6:00-ig?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hete, már 1:30-kor elkezdi. Most is.

2018. febr. 20. 01:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ménem alszol? :D


amúgy lehet fogalma sincs, hogy ennyire áthallatszik. tök kellene egy elektornikus kommunikációs csatorna házakba.

2018. febr. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már elszakadt a cérna nálam a múlthéten akkorát ordibáltam kora reggel,erre anyám azt mondja,felverek mindenkit :):):) Klassz, 2hónapja nem aludtam egy jót,de én verek fel mindenkit. Most mit csináljak,legyek Kálámbó és hallgatózzak mindenki ajtaja előtt vagy hívjak rendőrt?
2018. febr. 20. 01:50
 3/12 A kérdező kommentje:
Na most csend van. Gyakorizik a csendháborítóm, vagy mi? :)
2018. febr. 20. 02:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan gyakorizik és magára ismert, hiszen te vagy a szomszédja, a "kérdező".
2018. febr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

"3.30 körül már 1.30-kor elkezdi"

Hogy van ez?

2018. febr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Szerintem úgy van ennek a legnagyobb esélye, hogy alvajárás közben te kapcsolsz zenét :)
2018. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes ilyen helyzetben megvárni azt, amikor már úgy felmegy benned a pumpa, hogy csak üvöltözni tudsz. Ez a legtöbb esetben csak rossz szomszédi viszonyt szül, teljesen feleslegesen keltve benned kellemetlenségeket a saját otthonodban.

Első alkalommal kell szólni, jelezni.

2018. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Már annyira kimerültem, hogy tegnap lefeküdtem este 20:00kor és aludtam reggel 9:30ig, végre csend volt.

Valami egyetemista albérlő lehet ez a 6ökör, azok ilyen tompák, kíváncsi lennék otthon az anyja ehhez mit szólna,ha az ő fülébe tolná bele a zenét.

Az idegesítő az, hogy amikor ez az éjszakai zenélő befejezi akkor kezdi a felettem vagy az alattam levő lakó :D pontban 6:00kor a rádió vagy a tv bömböl nála, úgy 8:00ig.

2018. febr. 21. 12:22
 9/12 anonim ***** válasza:

Biztos csak te vagy fenn olyankor és te vagy olyan fiatal, hogy jó füled is legyen :) Vegyél egy gázkürtöt, aztán az ajtaja előtt szólaltasd meg (szurkolói gázduda). Én gondoltam rá, a szomszéd miatt, egyszer megérte volna hajnal háromig fent maradni, és a lépcsőházban húszpercenként benyomni a gázdudát, de van egy macskám, akit nem készíthetek ki ilyenekkel. :( Végül egyéb kommunikációs csatornát választottam, azóta jobb valamivel a helyzet.

Szerintem esetleg írj egy levelet és tedd ki a közös hirdetőtáblára. Felkészüléshez ajánlom facen a Pesti Cetli oldalt. :)

2018. márc. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Ja, megakadt a szemem azon, hogy az első azt írta, hogy kellene egy elektronikus kommunikációs eszköz a házba. Panelben van: a radiátor. Ha bekapcsolja a zenét, adjál a radiátornak valami vascsővel :D.
2018. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!