Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 26 eves felnott no vagyok es...

26 eves felnott no vagyok es boldog talan. Felek attol h mar mar depresszios vagyok vagy leszek. Mi tortenik velem?

Figyelt kérdés
Felkoltoztem Budapestre a nagy alom amire olyan regen vagytam es nem azt kaptam amit vartam..az emberek felszinesek kozombosek ed ettol feltem h mi lesz ha nem azt kapom amire szamitottam akkor hogyan tovabb..nektek van ilyen tapasztalataitokra?
2018. febr. 25. 09:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én itt élek, de nem volt álmom. Tedd a dolgod ugyanugy tovább, a külső világ ami körbevesz változhat. Ha gondolod írj
2018. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem igazán vagy boldog. De ott is volt a "talán". :)


Velem is előfordult már az, sőt szerintem minden ember életében az, hogy nem azt kapta, amire vágyott és csalódott. Itt túl nagyok az elvárások... amiből lejjebb kell venni...


Sajnos tény, főként a nagyobb városokban (vagy már lassan szinte mindenhol), hogy csak a felszínes emberekkel találkozni. Nehéz kialakítani mélyebb és értékesebb kapcsolatokat. De talán, nem lehetetlen.


Először is erősítsd azt magadban, hogy elértél egy célt és légy magadra büszke. Az emberi kapcsolatok terén pedig légy türelmes és kitartó, akkor hátha sikerül olyan emberekkel találkoznod később, akikkel szívesen vagy.


Sajnos az élet ilyen! :(

2018. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Keress baratokat. Munkahelyen vagy keress egy erdeklodesi korodnek megfelelo csoportot (akar online). Ne zarkozz be, Te mentel egy uj helyre, talad fel magad. En is egyedul jottem ki Angliaba, hasonlokat ereztem (e is hajlamos vagyok a depressziora) de nem csuggedtem. Eld a mindennapokat es legy nyitott!
2018. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elutottem boldogtalant akartam irni!! Erdekes ez mert nem tunik nagy dolognak h felkoltoztem bp-re egyedul es csinalom a dolgaim at. Annyi rossz dolog vesz korul h semmi jo nem segit rajta csak ideig oraig
2018. febr. 25. 10:08
 5/13 anonim ***** válasza:
Miért nem költözöl akkor vissza?
2018. febr. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Èn ugyanigy kulföldre költöztem . Azt hittem h ami otthon van azt úgyis mindig megtalálom. Hát nem igy van mert emberek halnak meg minden változik folyton.

Otthon mindenki ismert , szivesen köszöntek , ismertek , egy voltam közuluk itt kulföldön egy senki vagyok egy idegen , elforditsák a fejuket , de mindez megerösitett , egy ideig fájt most mar nem erdekel mas velemenye

2018. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

ha nem érzed magad jól pesten, akkor költözz haza...

előfordul az, hogy ami azt hitted hogy jó, mégsem lesz az...


az én unokatesóm is pestre költözött, mert a barátaival mindig pestre járt fel szórakozni és hogy úristen milyen király pest, mennyi szórakozási lehetőség van stb

felköltözött, talált egy munkát, de az emberek katasztrófálisak, beképzeltek, önzőek stb

és inkább hazajött mert nem bírta, az emberek viselkedését :D

ez csak egy példa volt

2018. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Budapest is csak egy nagy vidék. Különbség, hogy nincsenek disznók pl a Blaha Lujza téren.

Én ott éltem 27 évig, visszaköltöznék én is, de szakasztott olyan emberek vannak ott is, mint vidéken, ha nem rosszabbak.

Csak a lehetőség, meg a környezet más, de nagyon.

Elég a bűnözési térképet nézni, Bp az első helyen áll.

2018. febr. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem egy jó stratégia, hogy az többi embert jelölöd meg hibásnak.


Nyilván nehéz kapcsolatokat kialakítani egy idegen helyen. Pláne, hogy a munkahely nem annyira alkalmas erre.


IGazából nézd át mit tettél eddig azért, hogy kapcsolatba lépj emberekkel. És nézd meg mit tehetnél.


Még általánosabban. Azt értsd meg mi a gondod pontosan. Az, hogy nincsenek ember kapcsolataid? Vagy más is?

2018. febr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A hedonikus adaptáció esete ez: ne célmániás legyél, hanem legyen belső motivációd a változásokra. Te akard a változást.
2018. febr. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!