Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban lakunk, ma a...

Társasházban lakunk, ma a postaládánkban volt egy névtelen levél ami eléggé rosszindulatú és negatív stílusban íródott, mit lehet ilyenkor lépni? Ti mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 11:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt benne? Kb.
2018. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fontos lenne, hogy mi volt benne. Esetleg sérelmeznek valamit? Hangosak vagytok, vagy ilyesmi?
2018. márc. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A tartalomtol függ. Ha az van benne, hogy a lakonak elege van belőle, hogy a 6 gyerekem reggeltől estig őrjöngve rohangál a lépcsőn, akkor neki kezdenék a gyerek nevelésnek.
2018. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
98%
A levél tartalmától függ.
2018. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Az volt benne hogy ne nyissunk ablakot a lépcsőházban mert hideg van itt marha jelzővel illet minket mert hideg van !

A kajaszagot ne a lépcsőházba szellőztessük , hanem a konyha ablakon engedjük ki , holott ez nem mi csináljuk hanem más lakónak szokása ! Pont ezért nyitjuk ki az ablakot mert zavaró.

Azt írja még hogy mikor a dög gyárban dolgoztál nem zavart a szag azóta lettünk ilyen "igényesek "

Férjem dolgozott ott s ezt is belekeverték.

2018. márc. 1. 12:19
 6/29 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk én se nyitnam ki ebben az időben a közös helységek ablakát, de mindegy. Nem kell vele foglalkozni.
2018. márc. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon rosszul esett , miért nem áll elénk.

Korábban volt a lépcsőházban virágunk , hogy szebb legyen és kevésbé visszhangozón.

Állandóan tördelték a virágot és öntözték valamivel.

Behoztam a virágot , most meg ez.

2018. márc. 1. 12:22
 8/29 anonim ***** válasza:
25%

Te megkérdezted lakótársaid, hogy zavarja-e őket a hideg?

Más kajájának ILLATA csak akkor zavaró, ha sokat tartózkodsz a lépcsőházban, de akkor minek a lakás?

Ha jól zár a bejárati ajtód, nem megy be a lépcsőházból semmi szag.

.

Biztosra veszem, hogy volt valami előzménye ennek a levélnek.

2018. márc. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Attol fugg h mi volt benne. Bar nevtelenul szerintem gaz irogatni.
2018. márc. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Egy ilyen levelet megnyitás nélkül archiválnék.
2018. márc. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!