Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Társasházban lakunk, ma a...

Társasházban lakunk, ma a postaládánkban volt egy névtelen levél ami eléggé rosszindulatú és negatív stílusban íródott, mit lehet ilyenkor lépni? Ti mit tennétek a helyünkben?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 11:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%

:D Szomszédháborúból nekem is kijutott.


Az hogy törögetik a virágot már előrehaladott gyökérség.

Tipped nincsen ki írhatta?

2018. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Fogsz egy papírt, amire ráírod, hogy nem te szellőzteted ki a kajaszagot a lakásba, aztán kiragasztod a faliújságra. Vagy ha tudod, hogy ki volt a levél írója, akkor bedobod a postaládájába. Utóiratnak beírhatod, hogy tudja hol laksz, ha kérdése van szívesen válaszolsz.


Egyébként meg a mínusz 20-ban nem illik órákra nyitvahagyni az ablakot a közös helyiségekben.

2018. márc. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 acelsziv ***** válasza:
75%

8: Én meg biztosra veszem, hogy te írtad a levelet. Süt belőled az ostobaság és a rosszindulat.

Kérdező: Ne törődj vele. Max tűzd ki a levelet a faliújságra.azzal az üzenettel, hogy ha van gerince álljon eléd.

2018. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs igaza, válaszolnék neki.

Ha igaza van, magamba néznék. Pl.: a szellőztetés ilyen időben elég gáz, főleg, ha fűtitek is a közös területet.

2018. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
33%
Doglott patkanyt a postaladaba!
2018. márc. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

Ezen a héten nem volt órákra nyitva az ablak.Nem volt semmi előzmény.Amit leírtam ez történt . Szívesen fogadok még választ.

Tippem lenne kettő is de nem tudom bizonyítani.

2018. márc. 1. 13:11
 17/29 anonim ***** válasza:
96%
Nyugodtan írd ki az üzenőfalra, hogy akinek gondja van veled, az nyugodtan a szemedbe mondhatja. Akkor megtudod, melyik volt. Ha nem, akkor egy sunyi patkány, én nem foglalkoznék vele a továbbiakban :D
2018. márc. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Kiraknám a faliújságra, hogy a levél egyik része nem nektek szól (a szagszellőztetés - ezt egyébként aláírom,hogy tényleg zavaró..), a másik részéért pedig elnézést kérnék és biztosítanám őket, hogy legközelebb jobban figyelsz a szellőztetés hosszára.

Továbbá hozzáírnám, hogy a kulturált megkeresést is érted.

2018. márc. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Szerintem is írd ki az üzenőfalra hogy bárkinek valami problémája van mondja el szemtől szembe.
2018. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Én kitűzném a levelet a faliújságra, és írnék alá választ, hogy a kajaszag nem az enyém. És többet nem szellőztetnék.
2018. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!