Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mondanátok veszélyes utcákat,...

Mondanátok veszélyes utcákat, kerületeket Budapesten amit jobb elkerülni? Hol biztonságos lakni ami megfizethetô is?

Figyelt kérdés
2018. márc. 2. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Hello, vidéki vagy? :D
2018. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Kicsit sok utca van Budapesten, meg kerületen belül is nagy a változatosság. Ha kinézel egy ingatlan nézd meg Street Viewban a környéket!
2018. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom már a Belváros is.


Pl. a Westend környéke, füves kölykök, dílerek, zsebtolvajok, király hely, de komolyan mondom.


Jóformán néha elmegyek a Westendbe, veszek valamit, vagy iszok valamit, de aztán húzom is el a csíkor, egyszer olvastam valami nőt össze is vertek a Westend előtt, mondom az korrekt.


Én a 3.-ban lakom, kertes házban, végülis jó a környék, erdő mellett lakom, nagyon nem is mászkálok sehova, este főleg nem.

2018. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
17%

Csak azt akartam írni hogy szerintem egész Budapesten jobb ha a hátad mögé nézegetsz.


Nem tudom pl. Németbe milyen lehet egy nagyobb városban, vagy bárhol.

2018. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha nem szupertitkos ékezetfordítósan írsz. 😂
2018. márc. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
8%

Na jó, azért ne túlozzunk már...

A kormánytól féljetek kedves válaszolók!

Az szúr hátha ezzel a kizsákmányoló rendszerével.

2018. márc. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

#4: A német nagyvárosokban, mint pl. Frankfurt vagy Hamburg közvetlen a főpályaudvar környéke van tele "fura alakokkal", dílerekkel. Hamburgban nem messze tőle van a drogelvonó intézmény is, ahol több száz zombi (belőtt drogos) emberrel találkozhatsz fényes nappal az utcán. Az estét hadd ne részletezzem.

Tehát a nyugati nagyvárosokban is vannak veszélyes környékek, sőt! Bár, néha tényleg olyan érzése van az embernek, hogy Budapest még ezek ellenére is veszélyesebb. Nem tudom. Lehetséges, de azért sehol nem lehet tudni szerintem.

2018. márc. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen a másik a pályaudvarok és környéke, na onnan is az ember húzná a csíkot.


Ja meg a belvárosi McDonalds éttermek.


Komolyan mondom, ha az ember elmegy valamelyikbe, olyan nincs hogy valaki a kijáratnál nem húzná le hogy kell neki pénz "vonatjegyre", na persze, ja és a biztonsági őrt nem is érdekli, persze, 600 Ft-os órabérért a pultot támasztja, és nem is tud mit kezdeni a kéregető rohammal, egyet elzavar jön 20 másik.


Az király.

2018. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
54% ma már több válaszod is láttam amik nem a politika kategóriában vannak bár politikai irányúak. Megértem az aggodalmaid és talán ha figyelsz egy kicsit magadra is akkor érezni fogod, hogy nem vagy jól. Romlik az állapotod érzelmileg mióta követed a politikát és "harcolsz". Nem csak az érzéseid rovására mehet ez a "követem amit utálok, hogy utálhassak" játék hanem az életed kedves részeire is. Jön a balszerencse lavina ha benne maradsz ebben a játékban egész nap. Tényleg jóból és a te érdekedből javaslom, szard le egy kicsit a politikát. 1-2 nap is jó kezdésnek. Jobban leszel.
2018. márc. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja a legjobb.


Egyszer otthon voltam, erre becsenget valami fickó.


Mondom mi van.


Na erre előadja hogy itt dolgozik a környéken, kőműves, és bezárta a kocsikulcsot az autóba, meg mindenét, minden benne van az autóba, a kulcs is.


Na és adjak neki 10.000 Ft-ot, plusz vigyem ki a pályaduvarra mert látja itthon van az autóm.

2018. márc. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!