Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Közterületen "rendrakás"?

Közterületen "rendrakás"?

Figyelt kérdés
Ha egy olyan helyen, ami közterület, de még is elhanyagolt része, ha ott magam teszek "rendet", akkor azért szólhatnak? Például nálunk a Duna-part közelünkben lévő szakasza ilyen, köves, gazos, bokros, teledobálják szeméttel. Ha a szemetet összeszedem, azt legfeljebb megköszönik, de ha lépcső között kinőtt gazat vagyis már bokrot kivágom, azért szólhatnak? Régebben (20-25 éve) még rendbe volt téve, de nagyjából 10 éve kezdődött az elhanyagoltság. Akkoriban is az utcabeliek tették rendbe. Szóval ha én is újra hozzálátnék kiszabadítani a dzsungelből és a szemétből, azért szólhatnak?

2018. márc. 2. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem...max majd azt gondolják, hogy nem vagy normális esetleg unatkozol...de ezért szerintem büntetést sem adnak...végül is minek? Ingyen tartod karban amit más pénzért csinálna
2018. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen rohadt ge cik ezek igen.

Minket azért megbüntettek, mert a boltunk hátsó bejáratánál van egy kocsi beálló ami már közterületnek számít. Apukám hordott oda kavicsot és tette rendbe a "parkolót" hogy ne egy mocsarasba áljanak meg oda az autók és megbüntették a közteresek.

2018. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem azt történt hogy a házunk melletti bokrokban állandóan besz*rtak a csövesek. Hiába hívtam a köztereseket nem jöttek ki. Majd mikor a homokkal beszórtam a területet hogy lefedjem a fekáliát akkor jöttek a közteresek és megakartak büntetni!!!

Fogtam magam és elfutottam.

2018. márc. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egy üres teleknél tettem rendet a járdán, amit benőtt a gaz, koszos volt és a járda lassan átjárhatatlan. 6 éve. Egy térfigyelő kamera szomszédságában. Utána egészen addig, amíg el nem adták az üres területet és meg nem kezdődött az építkezés, nagyobb rend volt ott. Nem azt mondom, hogy rendben tartották az illetékesek, de nagyobb rend volt mindig, mint a kis akcióm előtt.


Aztán tavaly az utcánk vége lett ordenáré, térdig érő gazzal, szeméttel, kartonlapokkal és 1 napig valami kidobott háztartási gép is volt. Már ott tartottam, hogy rendet rakok (egy másik térfigyelő szomszédságában; maga hús-vér ember kevesebb jár arra), de elkezdték az utca felújítását. Sajnos a gazsáv helye most is ott van, egyelőre szeméttel, de félek, nyáron ismét gaz is lesz.

2018. márc. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!