Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit csinálnátok?

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Még Decemberben elloptak tőlünk egy háztartási gépet a közös tárolóból. Egy hetes időintervallumban történhetett, és szóltunk is a házmesternek azonnal ahogy észrevettük. Az a gép nem működött jól, a férjem is ingyen kapta valakitől, hogy csinálja vele azt amit akar.

Egy alkatrész kellett volna hozzá, és utólag derült ki, hogy összességében nem érte volna meg.

Tegnap szólt a házmester, hogy valószínűleg a mi gépünket tették le a ház azon részére, ahová nekünk nincs kulcsunk.

És azt is megsúgta, hogy a közvetlen szomszédunk tette oda. (Drogosok)

Én már elengedtem ezt az egészet, de a férjem már csak azért is szanaszét rúgná a szomszédokat, aztán meg össze, csak mert lopni mertek tőle...

Szemétség lenne nem elmondani a férjemnek? Nem akarok balhét.

Az is lehet, hogy a házmester keveri a kakkanatot...


2018. márc. 3. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lenne rossz ötlet kicsit "durvább" hangvételben elbeszélgetni a szomszéddal, hátha ennek hatására megtanulja, hogy mi merre hány méter, de arra mindenképp figyelj oda, hogy a férjed ne menjen túl messzire, mert nektek lesz problémátok a dologból, ha esetleg feljelentést tesznek. Ja és addig semmiképp ne rendezzetek "szembesítést", ameddig nem vagytok 100%-ig biztosak abban, hogy tényleg az a szomszéd lopta el a gépeteket.
2018. márc. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, meg attól félek hogy egyszer a sarokba szorítanának valamelyik manófejű mákvirág haverjukkal karöltve, ha nincs ott a férjem.

Úgy voltam velük, hogy ameddig csendben vannak, nem piszkítanak a lépcsőházba, és nem gyújtják fel a házat, addig tojok rájuk...

2018. márc. 3. 10:26
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Végülis kiderült, hogy egy értéktelen berendezés. Az ember nagy értéket amúgysem tart a közös tárolóban (én pl. bicajt sem mertem anno, mert nem 2 forint volt). Elvitték, vacak, hát éljenek vele boldogan. Én azt mondanám a közös képviselőnek, hogy ez nem az enyém és szállíttassa el aki akarja... :D

Minek balhézni egy értéktelen tárgyon?

2018. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én odatolnám az ajtajuk elé a gépet, úgy, hogy eltorlaszolja a bejáratot, rátennék egy masnit, és ráírnám, hogy a tiétek, vigyétek!
2018. márc. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Te bemondásra mindent elhiszel? Ha ok nélkül kiveritek a balhét és egyszer körbeállnak, mikor nincs ott a férjed, akkor mi lesz? Gondolkozz már kicsit...

Közös tárolóban amúgy is világi ostobaság cuccokat tenni, ha ilyen a lakóközösség. A drogosokra meg talán a rendőröket hívd ki, ha biztos vagy benne, hogy otthon is cuccolnak...

2018. márc. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod, hogy drogosok, akkor jelentsd be névtelenül őket, hogy drogot árulnak. A háztartási gépet meg dobd ki.
2018. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jaj de gáz...😄🙉🙊

Nagyothalló a házmester bácsi, és szárítógép helyett egy rendes háztartási ruhaszárító állványra gondolt...


Éppen azon gondolkoztam, hogy azt mondta tegnap hogy egyedül vitte a lány.

Én meg visszakérdeztem, hogy egyedüüül?!

Mondom; lényegesebben könnyebb mint egy mosógép, na de hogy az a vékonyka alacsony lány egyedül?


Dehát minden háztartásban van olyan ruhaszárító állvány, miből gondolta hogy az pont az enyém? Őrület!



Amúgy pont a balhét akartam elkerülni, azért nem balhéztam. Nem tudom olvastad-e, kedves egyik válaszoló?


Nem küldöm rájuk a yardot, szegény ördögök ezek...

2018. márc. 3. 15:28
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nem küldöm rájuk a yardot, szegény ördögök ezek..."


Hát akkor sok sikert, majd ha tényleg körbeállnak téged férj nélkül...

2018. márc. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Utolsó ;

Nem érzem magam veszélyben és fenyegetetten. Ha néha száll tőlük a fű szag, meg nem kimondottan szimpatikus a fejük, még nem fognak nekem esni ok nélkül.

2018. márc. 9. 04:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!