Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért ilyen értetlenek,...

Miért ilyen értetlenek, buták, pofátlanok az emberek?

Figyelt kérdés
A szomszédom, értsd ezalatt azt, hogy : a mellettük levő panelban (tízes), talán nem is a falszomszéd, hanem eggyel alatta levő lakó, hetek, hónapok óta éjjel nappal zenét hallgat , a tv, rádió üvölt nála. Most is. Pár órája elborult az agyam, majdnem szét vertem a falat, valaki vissza dörömbölt, közel mentem a falhoz és üvöltve elküldtem az anyjába. Csend lett pár órára. Hallom most megint, halkabban, de valami szól nála. Megfogadtam, hogy fogok egy selejtes fülest és holnap, holnapután átmegyek és megkeresem és a nyaka köré tekerem. Magától nincs annyi esze egy embernek, hogy feltegyen a zsíros fülére egy fejhallgatót ?

2018. márc. 4. 02:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%
Költözz ki a panlebol! Problema megoldva.
2018. márc. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mindenhol vannak ilyen összeférhetetlen emberek.
2018. márc. 4. 04:16
 3/24 A kérdező kommentje:
Most normális vajon az ilyen ember ? 6.41 van és úgy gondolja, hogy akkor fellehet tekerni gőzerőre a zenét.
2018. márc. 4. 06:42
 4/24 anonim ***** válasza:
Először beszélj vele, lehet most költözött családi házból panelba és nem tudja hogy a lepkefing is áthallatszik. Ha pedig csak simán szemét és direkt bömbölteti a zenét, akkor jöhet a panelharc, karcold össze az ajtaját, vágd el az áramát, öntsd le festékkel az ajtaját. Sok régi panelajtót be is tudsz rúgni.
2018. márc. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Direkt csinálja, egyértelmű, egyre hangosabban szól nála minden. Még az is meglehet, hogy elmegy itthonról, mert ilyen nincs, hogy nonstop megy valakinél valami. Most pl. rádió vagy a tv duhog nála. Még nincs 8:00 óra se és ez megy tegnap délután óta.

Ma este ezt meghallom 21:00-kor is akkor megkeresem. Ha nem fejezi be akkor egy az egyben ki hívom a rendőröket. Sok pénze van remélem az illetőnek, mert csendháborítás miatt, 10.000-es csekket a kezébe fogják nyomni.

2018. márc. 4. 07:53
 6/24 A kérdező kommentje:
Elviekben este 18:00 után, kussnak kéne lennie egy lakótömbben, reggel 8:00-ig. Ez valami taknyos lehet albérletben, egyetemvárosban vagyunk, tele van albérlőkkel az egész ház. Hetek, hónapok óta ez megy, az egyik kiköltözik, jön a másik félkegyelmű.
2018. márc. 4. 07:59
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

"csendháborítás miatt, 10.000-es csekket a kezébe fogják nyomni."


A te oldaladon állok kérdező, viszont hiába hívod ki a rendőröket nem jönnek ki. Ha mégis kijönnek akkor 2-3 óra múlva. És elsőre csak figyelmeztetnek nem büntetnek.

2018. márc. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Utána meg hallgatózol, és most is szól nála valami, csak halkabban... Mert normális hangerőn nem hallgathatja?

Ezt a zsinórral fojtogatást meg azonnal felejtsd el.

2018. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Bármikor jönnek ki az éjszaka folyamán, ha 3 vagy 4 óra múlva, akkor is hallani fogják még. Most viszont bepöccentem mert ami sok az már sok. Felöltöztem és átmentem, bekéredzkedtem a túlsó házba. Emeletről emeletre jártam és hallgatóztam, semmi eredmény. Ugyanezt megtettem a mi épületünkben is és legnagyobb meglepetésemre a fölöttem levő lakótól jött ki zene. Nem kopogtam be, még egyszer a nap folyamán vagy az éjszaka folyamán megfogok bizonyosodni erről a dologról, tuti biztosra akarok menni.

Egy öregasszony lakik fölöttem ezer éve már, nem tudom elhinni, hogy ő csinálja ezt éjjel meg nappal is.

2018. márc. 4. 09:36
 10/24 anonim ***** válasza:
Fogod a telefonod és bejelentést teszel a rendőrségen. Első alkalommal általában csak figyelmeztetnek (ha jófejek) ez lehet elég lesz, hogy beszarjon a szomszédod és vegyen fülest.
2018. márc. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!