Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Meddig mehet a szomszédból is...

Meddig mehet a szomszédból is hallható split klímám hangja miatt nyáron a szomszéd, ha szabályellenesen a nyakamra építette a házát?

Figyelt kérdés

A klímámat valóban hallani lehet, és az övét is ha használja. Azzal védekezik, hogy ő kevesebbet használja az övét. Én meg reggel 8 és este 7 között, utána kikapcsolom.

Nem tudom honnan lehet megtudni a vérosban helyileg érvényes max hanglimitet.



#szomszéd #nyári klíma #maximális hanglimit
2018. márc. 6. 21:20
 1/4 A kérdező kommentje:
A szomszéd építkezése 15 éve lehetett (az enyém 25 éve). Akkoriban figyelmeztettem, hogy szabálytalanul közel épít, azzal védekzett ismeri az lpítésügyet és fizetett neki, majd jóvá hagyta az ilyen engedélyt. Ma talán már nincs ilyen korlátozás az építési engedélyeknél.
2018. márc. 6. 21:26
 2/4 anonim ***** válasza:
67%
Nehogymar megsulnom kelljen mert a szomszed a klimara epittette a fulet!
2018. márc. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek a klímák zavaróan hangosak tudnak lenni, de ha ő építette szabályellenesen közel, akkor nem tud mit tenni.
2018. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Időközben kiderült, hogy a zajrendelet nem vonatkozik a háztartási berendezések indokolt használatából eredő zajra.

Nem foglalkozom ezzel tovább, vegyen magának jobb ablakokat. Én is csak akkor hallom, hogy rendszeresen hangosan mérgelődik a feleségével, amikor nyitva az ablakom.

Köszönöm a segítségeteket.

2018. júl. 25. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!