Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit csinálnátok ilyen...

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A létező legrosszabb szomszédokat sikerült kifognom, tudjátok ezeket a balhézós, ordibálós, lopkodós fenyegetőző szemétládákat akik az elmúlt években úgy tették pokollá az életem ahogy csak tudták. Úgy 2 éve idehozták a világ leghülyébb kutyáját ami ha el van engedve megállás nélkül ugat és olyan hangerővel hogy a falu másik végén is hallani lehet, visszhangzik tőle a lakás. Mivel nagytermetű állat és olyan agresszív hogy mindenre támad ami él és mozog, ezért többnyire megkötve tartották, ha el is volt engedve időnként végül meg kellett kötniük mert ment volna neki mindenkinek az utcán és az ugatásától nem lehetett megmaradni.

Most ez a kutya két hete folyamatosan el van engedve, megállás nélkül őrjöng és terrorizálja környéket, a gazdáik házában pedig nincs semmi mozgás, nem hallani őket és esténként is állandó sötétség van a házukban. Én simán kinézem belőlük hogy leléptek innen, a kutyájukat meg itthagyták őrjöngeni.

Az a probléma hogy nem lehet biztosan tudni hogy elmenetek-e innen, a házból nincs életjel, de a kutya miatt én a közelébe nem megyek hogy megnézzem itt vannak-e, bár ők amúgy is ezek a lenézünk mindenkit, nem állunk szóba senkivel és nem megyünk ki senkinek alakok. Az lenne a kérdésem hogy hogyan tudnám kideríteni hogy tényleg elmentek-e innen, mert ha az a kutya egy üres portán őrjöng akkor kihívnék egy gyepmestert hogy elvigye innen. Szerintetek hogyan tudhatnám meg biztosra hogy nincsenek itt, mert nem akarom hogy az legyen hogy kihívok valakit, aztán még engem büntetnek gyopárrá azok miatt az elmebeteg szociopata állatok miatt. A gyepmester dolog csak az én ötletem, ha nektek van más ötletetek amivel megoldhatnám a helyzetet, én mindenre nyitott vagyok.

Ja és állatvédők meg „szegény kutya nem tehet semmiről” fazonok kíméljenek, nem érdekel kinek a hibája, csak legyen vége ennek a rohadt helyzetnek.



2018. márc. 8. 14:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Írhattok privátba is ha van ötlet.
2018. márc. 8. 14:16
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha senki nem látta őket elmenni, meg azóta sem, szerintem a rendőrségen tehetsz bejelentést: gyanúsan nagy a csend náluk, félsz nincs-e valami bajuk, de a kutyától nem tudsz rájuk nézni. Ilyenkor szó nélkül kivizsgálják, nem fognak megbüntetni, mert nem állítottál valótlant. Lehet aztán szénmonoxid-mérgezést kaptak, vagy ki tudja.

Onnantól tudni fogod, mi a helyzet. Egyébként pont az állatvédőket kellene felkeresni, szerintem azok előbb kiszedik onnan azt a kutyát, mint bármelyik sóhivatal, a gyepmester meg szerintem telekre nem mehet be érte, vagy tévedek?

2018. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hívd a gyepmestert, mondd neki, hogy otthagyták a tulajdonosok a kutyát, majd az hívja a rendőrséget, ha szükséges.
2018. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mindkettő jó ötlet, köszi.
2018. márc. 9. 07:36
 5/7 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg hogy tényleg elköltöztek azok a szemetek, a kutyát meg itt hagyták őrjöngeni.
2018. márc. 9. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy őrjöng szerencsétlen, ha nincs, aki etesse :(

Vedd fel a kapcsolatot az állatvédőrséggel ha még nem tetted, pillanatok alatt el fogják vinni onnan.

2018. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér, kösz.
2018. márc. 9. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!