Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Volt már, hogy azért költöztet...

Volt már, hogy azért költöztetek, mert megutáltátok a települést vagy a szomszédokat ahol addig éltetek?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előfordult.
2018. márc. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de most épp a szomszédok miatt tervezem a költözést.
2018. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Ki miért?
2018. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

2 - es vagyok


Én csak saját magam hibáztatom, mert egy eléggé elhamarkodott döntés volt a mostani lakásba való költözés. Szóval, ez egy négy lakásos, osztatlan közös tulajdonú ház, amiben most lakunk és az egyik lakó nagyon szeret főnökösdit játszani meg mindenbe beleszólni, arra hivatkozva, hogy ő már Isten tudja mióta itt lakik. Utólag kiderült, hogy akiktől mi vettük a lakást, miatta költöztek el, mert folyton balhézott velük, egy baromi agresszív nő (mondjuk a férje se jobb). A másik ok, hogy a velünk szomszédos házban valami műhely lehet, mert folyton barkácsolnak (leginkább korán reggel, volt, hogy hétvégén reggel hatkor ébredtem fel erre). A harmadik egy neveletlen kutya a másik szomszédban, akire a gazdája képtelen rászólni, és rengeteget ugat, sokszor éjszaka is, amitől képtelenség pihenni. Nyilván ez utóbbira lenne megoldás, de a másik kettő ellen semmit nem tudok tenni. Egyébként is egy nagyon pici lakás, semmi élettér, szó szerint egy lyuk. De nem hibáztatok senkit, én nem voltam körültekintő.

2018. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos muszáj nagyon körültekintően ingatlant vásárolni! Persze ez ami a legnehezebb
2018. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és az érdekes az volt az egészben, hogy többször is voltam ott (ráadásul különböző napszakokban), mielőtt beköltöztem és akkor épp csend és nyugalom volt. Most lehet, valaki azt mondja, hogy kicsit túlérzékeny vagyok, de én szeretem a csendet (tudom, akkor költözzek tanyára). Lehet, érdemes lett volna a többi szomszéddal beszélni, mielőtt beköltöztem volna, de ez sajnos elmaradt. Sajnos mostmár késő ezen filózni...
2018. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A "települést" utáltam. A szomszédokkal nem nagyon volt baj, de a 17. kerület legszélén éltem, 20 perc sétára a legközelebbi buszmegállótól, és onnan még másfél órára a várostól. Nekem ez nagyon vidék volt, utáltam hazajárni minden nap, a szabadnapjaimon se mentem sehova, mert "feleslegesen" nem megyek be a városba onnan. Fujj, nagyon utáltam. Kb két hete költöztem el az Árpád hídhoz.
2018. márc. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább a településsel van gondom. Egy falu, 15 km-re a legközelebbi várostól. Mindenért utazni kell, rengeteg pénz elmegy a semmibe az autókra ráadásul semmi szabadidőm nem marad. A lakók többsége suttyó, irigy , tanulatlan , pletykás falusi proli és a fél falu rokon egymással, még egymást is utálják...
2018. márc. 12. 07:45
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Velem még nem volt ilyen. De ez rajtad nem segít.
2018. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
68%
Igen, többször is, de most elvileg jó helyen lakom. Most az okoz gondot, hogy beköltöznek fiatalok a szomszédba és egyből nekiesnek nyílászárókat cserélni, és válaszfalakat bontani. Ez eszméletlen zajjal jár és mivel a ház 40 lakásos, valaki mindig ütvefúrózik. Nem értem miért nem vesznek inkább olyan új házban lakást ahol amerikai konyha és golyóálló bejárati ajtó van?
2018. márc. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!