Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan kezdjünk újnéletet...

Hogyan kezdjünk újnéletet Kaposváron?

Figyelt kérdés
Pár hónapja költöztünk a párommal munka miatt Kaposvárra. Sajnos senkit nem ismerünk, illetve a kollegainkon kivül senki mást. Hol lehetne új ismerettségre szert tenni? 24/L

2018. márc. 11. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmentek szórakozni péntek-szombat este. Ahogy az életkorodat látom, (ti még) simán megtehetitek.
2018. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el a Városligetbe,ott sok a futóbolond.Meg a sportkedvelő ember.Meg járj(atok) valamelyik konditerembe esetleg.

A szomszédokkal is jól össze lehet haverkodni ha olyanok :D

Új ismertség... Attól függ,milyen. Mert a kicsi boltok tulajaival mi például tökre jól vagyunk :)

Vagy édesanyám a körmösével. Ez is egy módja.

Vagy ami a tuti: szórakozóhelyek.

Vagy kávézóban a fiatal kiszolgálók.

Csak ötletek ezek :P

2018. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Feltehetően az eddigi hozzászólók nem kaposváriak, szóval megkérdezem én. Mégis milyen munka miatt költöztetek Kaposvárra? :o
2018. márc. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Tévedsz,tüskevári vagyok.

Csak a nagy nyomoromban (unatkozás) beírtam a Kaposvár kulcsszót.

És ha már itt voltam,akkor írtam valamit.

Mindegy,törölni már nem tudom,csak általános dolgokat írtam.

2018. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hármas, nekem is ez jutott eszembe 'munka miatt Kaposvárra' Én csak a polgármester és az önkormányzat felfogása miatt nem költözök el, utáltam a rendszerváltást de szerencsére ide nem jutott el az a rothadó inperialista gondolkozás kaposvári kérdéseknél tiszteletből mindig én akarok lenni a hármas válaszoló mert akkor le tudom fényképezni 3/3. Kérdésre válaszolva úgy ,hogy szomszédokkal beszélgettek, meg velem én jó arc vagyok és ráérek bemutatni Kaposvárt.
2018. márc. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia pl milyen helyere gondoltal?
2018. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!