Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Örököltem egy lakást az I....

Örököltem egy lakást az I. kerületben, eladjam, kiadjam vagy beköltözzek?

Figyelt kérdés
Terveztem, hogy Budapestre költözök, de azért kulturált helyen szeretnék élni. Milyen hely az első kerület, sok a norvég?

2018. márc. 11. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az I. kerület az egyik legkulturáltabb környék.
2018. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

kulturált környék.

Ha többszobás lehet az egyik szobát kiadnám az fedezi a rezsit.

2018. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Add csak ki, egy leinformalhato személynek. Mondjuk nekünk :) macska hátrány? :) jólnevelt

Egyébként ha csak akkor add el ha szükséged van olyan sok pénzre mert elég kulturált a környék és az alberletek meg drágák

2018. márc. 12. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Én nem adnám el. Az I.kerületben elég sokat érnek a lakások. Maximum add ki bérbe ha még nem akarsz odaköltözni! De csakis leinformálható személynek (a macska nálam nem lenne hátrány :D).
2018. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Eladnám a francba mert megveszekedett áraik vannak ott a lakásoknak, aztán vennék az árból egy Bp környéki régi családi házat nagy fákkal ,meg egy kis lakást , a házban laknék a kis lakást kiadnám.
2018. márc. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mindenkeppen add ki
2018. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%
El ne add! Akármi történik, ott mindig minimum egy fizetésnyi pénzt meg tudsz keresni a kiadással. Beköltözni is jó, a budai oldalon és főleg az első kerületben nincsenek orkok.
2018. márc. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha beköltözhető állapotban van, költözz bele, próbáld ki, tapasztald meg, hogy mennyi a rezsi, stb. Aztán majd meglátod.
2018. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma volt szerencsém először látni. Véleményem szerint ez egy túl nagy ingatlan ahhoz, hogy kiadjam (Áron alul nem szeretném.), azt is nehéz lenne megoldani, hogy két lakrészt csináljak benne. Csak ezért nem fogok külön fürdőszobát csinálni, úgyhogy maximum ismerősnek adom. (Ha kiadom.) De valószínűleg beköltözök. Eladni nem fogom, ahhoz túl jó, viszont most, hogy én egyedül egy 50-60 millió forintot erő házban éljek... Fenn is kéne tartani :/ Vagy győzzem meg a szüleimet, hogy költözzenek fel is és három fizetésből már fenn tudnánk tartani? :/ (Ráckevén lakunk egyébként)
2018. márc. 13. 19:37
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát mindenesetre beszéld meg velük, hogy mi legyen, ők jobban ismerik a helyzetet, hátha lesz használható ötletük.
2018. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!