Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » 27 évesen szülőkkel lakni?

Muscleman666 kérdése:

27 évesen szülőkkel lakni?

Figyelt kérdés
25 éves koromba költöztem haza azelött exemmel éltem egyháztartásba lakás öve volt kidobott. Addig pénzem energiám összeköltözésbe ment bele meg lakásujitásba. Vettem egy használtautót is.hazaköltöztem itthon is rengeteg pénz ment el mert gondok voltak itthon is . Igy 27 évesen most tudok elkezdeni sporólni saját lakásra évekbe fog telni..elköltözhetnék albérletbe de egyedül nem mert sok pénzem elmenne es nemtudnák félretenni es elég magányos lennék. lenne barátnőm elköltöznék vele albiba.de igy több pénzt félre tudok tenni es addig mig nemtalálok egy olyan lányt akivel lehet tervezni addig félreteszek lakásra.ti 27 évesen vagy 30hoz közeliek öneröböl hogy tudtok jővőt megalapozni.a magyar fizetésből és van olyan aki ennyi idősen még otthon él?mert helyzetéből adódóan es mert az élet ugy hozta nemtud még lépni?

#tervezés #jővőmegalapozása
2018. márc. 15. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

24, de ugyan így érzek. Ha az ember akarnak egy saját önálló független életet, akkor elmegy albiba, ami tiszta deficit. Vagy marad a szüleinél, tűri a társadalom lenézését, meg hogy ennyi idősen nem tud önállósodni, cserébe egy kicsivel többet tud gyűjtögetni.

Nem tud az ember jól dönteni, mert nincs jó döntés, csak rossz és rossz közül lehet választani.

2018. márc. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Klasz csaj. Felujítottad a putriját oszt kidob...
2018. márc. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez az élet... a nők legtöbbje már csak ilyen..sajnos nem mindenki örököl vagy a gazdag nagyi vagy szülök házat vesznek. Egymagam önerőböl van amim..és lessz is.
2018. márc. 15. 18:04
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj,hogy rendezettek legalább annyira a családi körülmènyeid hogy tudsz otthon lakni.Társadalmilag egyébkènt nincs éles határ hogy meddig nem ciki otthon élni aztán betöltesz x kort és már gáz vagy.Párkeresés céljából nem elönyös hogy szülőkkel élsz,mert negatív benyomást kelthet elsőre.De amúgy látszik hogy azért tervezel nem otthon akarsz ücsörögni,úgyhogy aki már kapásból ezért lepattint annyit is ér.Sokan vannak a te helyzetedben egyáltalán nem egyedi eset,tesóm is sokáig így lakott otthon.Lelkileg hosszútávon viszont nyomasztóvá tud válni ez a túlhordott gyerekszerep de ez inkább a családodon múlik.Az,hogy a spórolás mennyire jön össze ez függ attól is hogy mi a cél mert egy lakás árának az összegyűjtéséhez 2ember kell az az ,a leendő baràtnőd fizetésèvel együtt van csak esèly rá.Önerőből max egy jobb kocsit tudsz venni de lakást inkább úgy hogy hitel is van benne.Vagy próbàlj szerencsét külföldön ha van valami szakmád akkor kint könnyebb félrerakni úgy hogy azért jól is élsz.
2018. márc. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Van rosszabb, hidd el. Arra vigyázz, hogy járj társaságba, ne savanyodj bele abba, hogy a szüleiddel laksz. Pont ahogy Előző írta.

Szerintem egyedül lakásra/házra előteremteni a pénzt, hát nem tudom, hogy lehetséges-e. Nekem se úgy lett, sajnos a nagyszüleim halálával lett.

Előző jókat írt, jobb meló, akár külföld, akár egy időre, de a baráti társaságot ne feledd!

2018. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egészségedre, én 21 évesen leléptem. Elegem lett, hogy megmondják, mikor-mit ehetek, mikorra kell hazajönnöm - vagy lazán kizártak -, el kell kéredzkednem meg be kell számolnom mindenről.


Hagyjuk, meg is őrülnék, ha 27 évesen is velük kéne élnem - mellesleg akkor kezdtem el kiköltözni Svájcba :D


29n

2018. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Jó svájcba könnyű megélni a nőknek..

Lecidáznak 50 kolbászt oszt megvan egy x5 ös bmw 100 kolbász meg kertes ház ára😆

2018. márc. 16. 14:12
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk azt kezdem erteni, hogy az exed miert dobott ki.
2018. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jobbis legalabb magamra költöm a pénzem nempedig a lakásara..
2018. márc. 16. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a lakására költötted eddig a pénzed, akkor címeres ökör vagy. Most meg már hiába mondod, hogy nem költöd rá, mert nem vagy hülye... Jó drága volt a tanulópénz.
2018. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!