Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten sétáltál már végig...

Budapesten sétáltál már végig a rettegett Hős utcán éjjel?

Figyelt kérdés
Ha igen, ki mit tapasztalt ott, a kőbányai részén?

2018. márc. 16. 21:16
 1/9 Saku14 ***** válasza:
100%
Ezt : "najkid vedd le" xDDDDD
2018. márc. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nappal, autóval végig merek hajtani, de bennem van az ideg, nehogy ott robbanjak le. Az utca vége tényleg durva, de vidéken láttam rosszabbat is.
2018. márc. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Hős utcàból nyílik a Zàch utca.

Ott voltam katona ès rengeteg kocsit törtek fel ès zaklattàk a nőket nappal is.

Volt,hogy katonai kísèrettel kellett nőket elkísèrni a metróig mert fèltek haza nenni a nunkàból ami èrthető volt.

Szemèly szerint èn jóban voltam ott pàr roma sràccal.

Volt közöttük egy Csoki becenevü sràc leginkàbb vele lettem jóban ès ezt làtvàn a többiek nem kötöttek belèm. De azokba sem,akiket velem làttak. Ma màr nem tudom mi van vele.



Visznt sokan szipuztak ezerrel.

2018. márc. 17. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Nappal se és nem is tervezek.
2018. márc. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel csak autóval húztunk ott végig néhányszor.

Egyszer meg nappal sétáltam ott, egy bútorboltot keresve. Kiderült, hogy az a Hős másik felén volt, a 8. kerületi részén. Atrocitás semmi nem ért, még csak oda se szóltak, de kicsit olyan volt a hangulata az egésznek, mint egy afroamerikai gettós klipben vagy filmben, csak itt romákra "cserélték" a szereplőket.

Azt hallottátok, hogy valószínűleg felszámolják ezt a telepet? Meg a Bihari úton levő hasonló lakótömböt is. A X. kerületi önkormányzat / én Kőbányán lakom / kapott kb. 2 milliárd állami támogatást erre az akcióra. Csak bonyolult ügy lesz...

Itt egy cikk:

[link]

2018. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Küldjük oda Lázárt, majd ő megmondja a tutit.
2018. márc. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6-os... :D
2018. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
77%
A vesédet is kiszedik mire a végére érsz
2018. márc. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetes hely a Hős utca. De nem késelnek meg vagy rabolnak ki, ha csak arra sétálsz. Nekem egyik barátom lakott ott, hozzá jártam párszor fel, amíg el nem költöztek nemrégiben.

Télen nincsenek kinnt a házak előtt, akkor nyugi van kb mindenhol. Tavasszal és nyáron előjönnek az ottlakók kiülnek a házam elé vagy a két ház közötti, mostmár kitisztított részre. Fütyülnek, ha lány vagy, illetve mellédcsapódnak. De bántani nem bántanak. A közérzete az embernek rettenetes. Főként miután bemegy valamelyik épületbe, inkább a B-be. A drogosok jelentik még a másik bajt, de őj is inkább csak ijesztőek nem bántanak

Most, hogy több a rendőr, és új kamerák is vannak, a drogosok a síneknél hátul, a házak mögött, illetve a Zách utca végén a villamosmegállóban lövik be magukat.

A rendőrökről is megvan a véleményem (engem igazoltatnak, amikor elmegy mellettem három láthatóan problémás fiú és még be is szólnak nekem)...de az nem ide tartozik

16/L

2018. máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!