Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Milyen környék nyergesújfalu?

Milyen környék nyergesújfalu?

Figyelt kérdés
Érdekelne , mert párommal szeretnénk elköltözni pestről. Nyergesújfalut céloztuk meg. Aki ismeri a környéket írhatna róla pár dolgot.
2018. márc. 18. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért mentek el pestrű? :D
2018. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Bp-től rohadtmessze van már szerintem. Nem nagyon jártam arra, de vannak jó túrahelyek. Szórakozás... hátőőő... mintha mondták volna, hogy van ott mozi 😃

Esztergom-Dorog egy putri, de van ott mindenfajta bolt, kocsival hétvégi bevásárlásnak megfelel, inkább Tata-Tatabánya a jobb helyek, de azok is idegesítően messze vannak a mindennapokhoz.


Nyerges az egyik olyan hely, ahol bezárt egy teszkó 😃 talán ez mondja el legjobban, milyen hely is az 😃

2018. márc. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem messze lakom Nyergesújfalutól, gyakran átmegyek biciklivel.


attól függ, mire vágytok. A környéken sztem a legnormálisabb város a bicikliúttal, a Duna-parttal, és nekem az egész város bejön.


Viszont egyre kihaltabb, sokat ne várjatok. A Duna-parton már alig vannak pl emberek, fiatalt és egyre kevesebbet látni az utcán.

Tipikusan olyan kisváros, ahonnan azért el szoktak költözni a fiatalok.

2018. ápr. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A város a legtöbb helyen csak egy sima kisvárosnak tűnik de ha az ember tudja hogy hova kell menni akar rájön hogy mennyire pezseg az élet és hogy mennyi fiatal van itt.
2018. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!