Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan lehet elviselni a panelt?

Hogyan lehet elviselni a panelt?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Szerencsére már nem kell. Undorító milyen proli népség lakik egy-két helyen.
2018. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Mint épületet el lehet viselni. A lakókat már kevésbé. Legjobbak a négyemeletesek és a normális környezetben jó lakóközösséggel rendelkezők. Én soha nem laktam panelben, de aludtam már többször itt-ott barátoknál. Viselhető. Azt megállapítottam hogy a tizediken van a legmelegebb télen (nyáron is) mivel onnan folyatják át a távhővel. Én a kb 2-3 on laknék szívesen. Vagy az elsőn, abban az esetben ha nem a bejárati kapu felett van bármelyik ablakom.
2018. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elég jól viselem, immáron hatodik éve. Mondjuk az sokat számít, hogy viszonylag normális szomszédaim vannak. A legfelső emeleten lakom, így én nem szenvedek pl. trappolástól, ellenben fázom mindig. Ami kárpótol az, hogy szeretek kiülni az erkélyre és csak úgy ejtőzni, filózni a naplementét figyelve.
2018. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A régi téglalakás rosszabb...hallom ahogy lépked a felettem lakó. Semmi extra, lép. A 3 emelettel felettem lévő kisgyerekes, hát...kanapéról ugrálnak a kölykök és a többi, és a többi. A lakókkal, emberekkel van a baj.
2018. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Téglában lakom.


Itt is kellemetlenül meleg télen (ma is vékony hosszúnadrág, póló, egész nap ültem és párszor azért szellőztettem, mert dunsztban éreztem magam - 25 fok és nem minden radiátor megy).

Nyáron sehogy se lehet 30 fok alá vinni, redőny, éjjel ablak nyitva, nappal zárva - klíma kell.


Itt is áthallatszik minden, főleg a fürdőben.



Nincs szellőző a konyhában, végülis 1-2 szomszéd kajaszaga jön csak át.


A felső szomszédtól minden áthallatszik.


A lift behallatszik.



Szóval ha ennyi a gond csak a panelokkal is, én szeretném (a jelenlegit is imádom, fentieket megszoktam vagy nem is zavartak soha, csak mint tényt írom).

Sok helyen kellemesen zöld környezetben vannak, rengeteg fa, parkok.



Ami miatt én felkaptam rájuk a fejem, hogy ritkásabban vannak, mint az újépítésűek, nekem szimpatikusabb is az elosztásuk + egy-két panellakásnak irtó jó az eloasztása!

2018. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem az a legnehezebb 190 centistént, hogy alig tudok megmozdulni bent. Nagyon picike egy ilyen lakás.


A hangokkal nem volt problémám, megszokható. Kevés parkolóhely viszont nagyon zavaró.


Télen tényleg bazimeleg tud lenni. Nálunk konyhában már le lett szerelve a radiátor, másikak minimumon vannak, de így is 23 fok volt a leghidegebb időszakban. Napi 3-4 szellőztetés simán jöhet, muszáj fellélegezni.


Nyár meg katasztrófa, én akkor nyaralóban vagyok inkább, ami mégkisebb, de udvaros ház Balcsiparton 😃

2018. márc. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!