Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Valóban nekem kell feljelentés...

Racska1974 kérdése:

Valóban nekem kell feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
Egy 10 emeletes panelben élek. Úgy 2 éve egy cigány család költözött a fejünk fölé. Az életünk pokollá változott. Hangos üvöltözés, káromkodás, gyújtogatás, a zene bömböltetése hajnalig... Úgy fél éve kábítószer miatt elvitte a rendőrség. Az egész ház fellélegzett. Még lehallatszott, ahogy a többi drogterjesztő aznap este ugyanott gyűlésezett!!!, majd arra a konszenzusra jutottak, hogy leállnak a terjesztéssel és felszívódnak. (Idéztem) Sajnos a csoda csak mostanáig tartott. Ahogy visszajött, (hogyan???) ott folytatta ahol abbahagyta. Újrakezdődött, az üvöltözés, az örjöngés.Valamelyik reggel egy feltehetően drogos fiatal feküdt kábultan az ajtónk előtt. Felhívtam a rendőrséget, mire ők azt mondták, hogy csak akkor léphetnek, ha feljelentést teszek. Valóban nem cselekedhet a rendőrség önállóan?

2018. márc. 19. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű: amikor hangoskodnak akkor hívod a rendőrséget hogy csendháborítást szeretnél bejelenteni, az egész ház tőlük hangos, nem tudtok aludni stb. H elküldenek akkor szólj egy szomszédnak hogy hívja fel ő is a rendőröket. Érkezik 2-3 ilyen bejelentés és akkor már tuti menni fognak.


A drogos fiatalemberes sztori: Igazából a rendőrségnek intézkednie kéne és biztonsági intézkedés keretein belül elvitetni onnan azt a retket. Vagy a mentőknek szólni. Sajna a rendőröktől ne várj sokat. Ennyi pénzért nincs sok kedvük dolgozni (tapasztalat).

2018. márc. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!