Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti bevállalnátok napi 2x1,5...

Ti bevállalnátok napi 2x1,5 óra ingázást olcsóbb lakhatásért cserébe vagy inkább laknátok közelebb a belvároshoz, drágább albérletben, viszont csak napi 2x1 órát kellene ingázni?

Figyelt kérdés
Első esetben Pest szélén kellene lakni és az albérlet pesti viszonylatban olcsó lenne, másik esetben pedig központibb helyen lenne az albérlet, de havi 20-30 ezerért többért.
2018. márc. 20. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt az a kérdés, hogy a kieső idővel mi lesz, átfordítható-e az megfelelő órabérré, mert időd kevesebb lesz, pénzed meg valamivel több, va-e tényleges nyereség az ügyben ?
2018. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neked az a közel, ha 1 órát utazol???

Azt hittem tényleg közelt írsz. Ez nem az.


Én agglomerációból járok be, reggel 1 óra, délután 40-60 perc. És elég olcsó a lakhatás. De ezt vállaltam, amikkor házat vettünk.


Albérletben minél olcsóbb a jobb. És gyűjteni a saját lakhatásra.

2018. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2-3 óra utazás? Nekem így is nagyon sok lenne.

Albérletet is úgy választanék hogy a munkahely közelében legyen, pont az a lényege az albérletnek, hogy ne kelljen durván ingázni.

2018. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de a munkahely az agglomerációban van, az albérlet pedig Pesten. Az nem opció hogy az agglomerációba költözzek sajnos..
2018. márc. 20. 11:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a két választási lehetőség van, a drágább és közelebbi albérletet választanám.
2018. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Alapbol nem vallalnek ekkora ingazast semerre napiszinten.
2018. márc. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Személy szerint nagyon gyűlölöm a pesti tömegközlekedést, főleg csúcsidőben, amikor mindenki állattá változik. Én hajlanék a kevesebb utazás felé, 8 éven keresztül tülekedtem 2x1 és negyed órát naponta, és mire hazaértem már élni sem volt kedvem.
2018. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, maximum 30 percre vagyok hajlandó élni a melóhelytől.


Volt idő, mikor 3-4 órát utaztam egy nap, gyakorlatilag 6-19-ig nem voltam otthon.

Hazaértem, kaja fürdés és aludtam, NULLA életem volt mellette.

2018. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kiköltöznék falura, helyben feketemunkákból tartanám fenn magam, amíg nem találnék valami normálisabb munkát, és aztán összegyüjtenék egy saját ház kezdőjére.
2018. márc. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!