Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapestről Dunaújvárosba...

Budapestről Dunaújvárosba megérné költözni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 20. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akinek igen, van akinek nem. Te melyik vagy?
2018. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Én itt élek, haldoklik a város. Fb-n van, 1-2 itteni csoport (veszhelyzet Dunaujvaros, Dunaujvarosban lattam-hallottam), lepj be es gyozodj meg magad.
2018. márc. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyam akar odakoldotzni, mert hogy mennyire jo, hogy 2 lakast tudnank ott venni az itteni araert. De gondolom itt ki is merult az elonyok listaja. Tudnatok ellene ervelni konkretumokkal, hatha meg tudom gyozni?
2018. márc. 21. 07:26
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
0 szorakozasi lehetoseg, ritkitott buszjaratok, a bunozesi rata extra magas (rengeteg a drogos, diler, folyamatos razziak vannak), csapnivalo korhaz, elhanyagolt, szemetes, kornyezet, 2 hete az egesz varosban nem volt futes, mert elcseszett valamit a tavho. Ha van, akkor is max 20-22 fok van a lakasban. (Egyebkent rengeteg vele a gond, mar tuntettek is ellene). Kozvilagitas hol van, hol nincs (ebbol adodoan volt mar 1-2 gazolas). De rengeteg sztori van a fentebb leirt csoportokban..
2018. márc. 21. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó, te nagyon el vagy tévedve, vagy meg sem nézed melyik városról kérdeznek. Messze nem ilyen katasztrofális a helyzet, munka van és a környezet sem csúnya a dunapart miatt. Kinek mi a fontos, én pl. Budapest közelébe nem mennék, inkább keressek fele annyit. Dunaújváros nem szép város, de élhető, és még mindig be lehet járni dolgozni Pestre ha nagyon nem akarsz találni helyben munkát.
2018. márc. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Egyáltalán nem éri meg. Az egész város koszos,mindenhol szemét van,a buszok borzalmasak,ha esik 2 cm hó már alig lehet bejutni a városba. Az

utakat tavaly néhol megcsinálták,de már most hullámos,máshol hatalmas kátyúk vannak.Éjszaka átkelni egy zebrán kész életveszély mióta kicserélték a közvilágítást. Jelenleg okoszebrákkal próbálkoznak.Nincs normális fűtés sem a lakásokban.(Régen ott éltem,most Budapest mellett lakom ,de oda járok suliba szerencsére már nem sokáig.)

Én biztosan nem költöznék oda a helyedben.

2018. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kiszolgaltatott vagyok anyamnak, ugyis az lesz amit o akar. Voltunk mar korbenezni a varosban, ronda mint a bun, nem mukodtek a jelzolampak, rozzantak a buszok, de csak azert is menni akar. Az elet sz@r.
2018. márc. 26. 18:39
 8/10 A Tengerész ***** válasza:
Nehéz ügy ha eleve kiszolgáltatott helyzetben vagy. Azért ne add fel! Ha érvelni kell magyarázd el neki, hogy alighanem nem azért lehet ott két lakást kapni az egy pestiért, mert ott kétszer olyan jó lakni mint Pesten, hanem nyilván fordítva van. Ha ez a döntés alapja, akkor még jobb Szabolcsba költözni, ott tízet is adnak egy pesti lakás áráért. MINDEN lehetőséged beszűkül ha elmész Budapestről. Tanulás, munka, párválasztás, sport, szabadidő. Ha csak az a szempont, hogy ücsörögni egy odúban akkor persze mindegy. Nem tudom hány éves vagy, megírhattad volna mert nagyon nem mindegy hogy 12 vagy 32.
2018. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A Tengerész ***** válasza:
0%
Látom valaki írta, hogy be lehet járni dolgozni onnan is Budapestre.Hát igen. Csak napi 2 óra oda, kettő vissza, ami kidobott idő az életedből. Az ha 40 munkában, iskolában eltöltött évet számolok, az majdnem 5 (!!) év az életedből. Szóval 5 évi vonaton buszon letöltendő börtönbüntetést jelent odaköltözni.
2018. márc. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A Tengerész ***** válasza:
Az élet meg nem sz@r, verd ki a fejedből! Csak néha küzdeni kell, de megéri és ha sikerül akkor remek érzés.
2018. márc. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!