Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek direkt csinálja?

Szerintetek direkt csinálja?

Figyelt kérdés
A lakótársamnak pasija van, aki néha a közös lakásunkban hétvégézik. Sajnos a fiatalember eléggé "otthonosan" érzi magát, talán túlságosan is. Folyton felnyitva hagyja a WC ülőkét pisilés után, mintha lesz..ná, hogy rajta kívül még két nő él a lakásban és használja a wc-t, valamint kinthagyja a használt alsógatyáit a mosdóban. Csakhogy nem a földön vagy úgy, hogy úgy tűnjön, hogy tényleg csak otthagyta, vagy kiesett a ruhái közül, hanem felakasztva a wc mellé, a mosógépen hagyva kiterítve (nem hanyagul odadobva), vagy egyenesen az ajtóra felakasztva. Az én barátom velem él ebben a lakásban, és a 2 év alatt egyszer sem fordult elő, hogy ilyesmit tett volna. Lehet, hogy csak a jólneveltség hiánya mutatkozik meg kedves barátunkban, de én arra is gondoltam, hogy esetleg direkt csinálja, mintha azt akarná mutatni a páromnak vagy nekem, hogy "na né gyökér, én vagyok a férfi a házban, azt csinálok amit akarok !" Párommal arra gondoltunk, hogy ideje lenne megbeszélni a lakótársunkkal ezt a dolgot, mert én például baromira nem vagyok kíváncsi más pasasok használt alsógatyáira. Kérlek írjátok meg, hogy mi a ti benyomásotok erről az egészről, illetve, hogy történt-e veletek hasonló. Köszi a válaszokat és a segítséget.

#undor #neveletlen #lakótárs párja #használt alsógyatya
2018. márc. 25. 00:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Te féltékeny vagy? 12/N
2018. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én már az első-második eset után beszéltem volna a lánnyal, hogy ne viselkedjenek így a közös lakásunkban, tartassa be a fiújával a házirendet.

Te beszéltél vele? Mi volt a reakciója?

2018. márc. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Huh, köszike a gyors választ :) Most kezdtük el megbeszélni a párommal, hogy tényleg el kéne beszélgetni a lánykával, mert úgy tűnik, hogy őt nem zavarja ez a dolog, van hogy ő is egy szál törölközőben illegeti magát előttünk (ez engem nem zavar mert egy tehén, és a párom nagyon rühelli mert egy lusta elkényesztett pi..a :D ). A srác ma már egy szál alsógatyában mászkált a konyhában.... ehhem.... nekem ez baromira nem tetszik.


Első válaszoló: nem vagyok féltékeny, mert a barátom álmaim férfija, elképzelni sem tudnék nála jobbat magamnak, ez a másik csávó meg egy igazi gyökér, totál tiszteletlen a lakótársunkkal is, én már tuti rég kirúgtam volna az ablakon. Szerintem minden jóérzésű embert zavarna, ha egy totál idegen gyökér össze-vissza hagyná a használt alsógatyáit a fürdőben, mert én nem vagyok kíváncsi rá, fujjj... Párommal azon agyaltunk, hogy ha nem megy a megbeszélősdi, akkor leközelebb az ő egyhetes büdös zokniját akasztjuk ki az ajtóra és meglátjuk hogyan tetszik majd :D

2018. márc. 25. 00:34
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kopogás nélkül azonnal bedobnám a lány szobájába a vonalkódos alsót, és tennék valami megjegyzést, hogy ez gusztustalan, ezt többet ne csinálja. Bunkókkal nem udvariaskodunk, mert abból úgysem ért.
2018. márc. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a srác nem akar megmutatni senkinek semmit. egyszerűen csak otthon érzi magát tényleg.


Ha vannak szabályok, akkor be kell tartani, be kell tartatni! Mérgelődés helyett ki kellene nyitnod a szádat! 😃


Az ülőkés dolog marhaság. Te lehajtod talán a fedelet is? Akkor lenne igazságos, mert akkor mindenkinek fel kell hajtania valamit.

2018. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: kulturált ember lehajtja az ülőkét fedelestül, ugyanis lehúzáskor a víz mindenfelé fröcsög. A törülközőtől kezdve, a fogkefén át, a mosdó szélén tárolt pipereholmikig mindenre. És ezt a kérdező lakótársának a

palija is figyelembe vehetné, ez például egy jó érv, hogy miért ne érezze magát annyira otthon, ha otthon úgy élnek, mint a vademberek.

2018. márc. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :) Am a fedelet én is leszoktam hajtani, pont azért mert fröcsög, és mivel egyben van a fürdő és a toalett ezért így a leghigénikusabb. Akkor a válaszok szerint ez az alsógatyás probléma nem csak szerintem probléma, tehát jogos, hogyha szólok érte. Szétnéztem egy kicsit a neten ezzel kapcsolatban, de nem találtam semmit, viszont mások ilyen helyzetekben (amikor a pali ott alszik stb) el szokták mondani neki, hogy kb mennyit fizessen azért a napért vagy azért a hétvégéért, mert fogyassza az áramot, gázt vizet. Ezek szerint mi akkor még cseszett jófejek (vagy alamuszik) vagyunk, mert ilyesmi eszünkbe se jutott, pedig a drágáim imádnak 1-1,5 órás zuhanyzásokat rendezni (kíváncsiságból lemértük). Szóval ha elmérgesedne a helyzet a kommunikáció során, akkor simán felhozhatom ezt is. Ma beszélek lakótársammal, ha végre lelép a pasikája, és írok majd, hogy mi lett végül a dologból. Mégegyszer köszönöm szépen a gyors és segítőkész válaszokat :)
2018. márc. 25. 11:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
7: Hát aki állandóra ott van, az teljes fő bérlőnek számít, még a szerződésbe is bele kell venni,a tulajdonos limitálhatja is, hányan laknak a lakásban, hiszen az amortizációra is más összeget számolhat el akkor költségnek. 4 fő esetén 2x olyan gyors az amortizáció, mint 2 esetén. A lakásbiztosítás, és sok helyen a közös költség is igazodik a bent lakók számához.
2018. márc. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szia, nem lakik velünk (szerencsére), mindössze egy hónapban 2-3 hétvégét (péntek, szombat, vasárnap) tölt itt a lakótársunkkal, mert neki is van saját lakása, ahol egyedül él. Tehát felváltva mászkálnak egymáshoz stb. Nagyon nem zavarnak, a fentebb felsorolt dolgoktól eltekintve, leszámítva, hogy a pasas nagyon trehány, össze-vissza hagyja a papucsát meg a cipőit, összesarazzák a padlót amit nem takarítanak aztán fel, és reggelente zajongnak a konyhában az edényekkel meg úgy mindennel :D. Még nem tudtam lakótársammal beszélni mert elment valamerre és még nem ért haza.
2018. márc. 25. 21:53
 10/15 anonim ***** válasza:

9: Én a Te barátodra gondoltam.

De ha a lakótársad fedezi a fiúja fogyasztását, akkor nem kell csinálni semmit.

2018. márc. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!