Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Akik a 8. ,9. ,10. kerületet...

Akik a 8. ,9. ,10. kerületet szidják, tapasztalatból teszik azt?

Figyelt kérdés

Milyen tapasztakatok alapján szidjátok?

Szoktatok ott járni rokonoknál, barátoknál, ismerősöknél?

József Attila lakótelepen, Újhegyen, Óhegyen (főleg Óhegy park ill Harmat utca környéke), a Gyakorló utcai lakótelepen, a Százados negyedben, a Tisztviselőtelepen szoktatok járni? Laktatok ott? Dogloztatok, tanultatok arra?


Érdekel egyébként, mert például a fentiek szerintem teljesen jó, élhető, totál biztonságos, jó bűnügyi statisztikákkal rendelkező, zöld és egész jó infrastrukturájú környékek, mégis például itt sokan ócsárolják őket.


2018. márc. 25. 17:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
50%
Milyen meséket olvasol te, "jó környék"??? :DDD
2018. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Jártál már ezekben?
2018. márc. 25. 19:57
 3/29 anonim ***** válasza:
A VIII. kerületben kajtattam egy időben. Nem ezeken a környékeken mászkáltam, de szerintem a nagy része nem lehet piskóta. Oda jártam dolgozni. Mit ne mondjak sötétben nem járnék arra. Fényes nappal ment a prostiüzlet előttem. Vártam egyik ismerősömet, de nem tudtam melyik oldalról jön, és egyébként is, ahová jártam dolgozni kis ideig az pont a sarkon volt... Emberke furcsa fejbiccentéseket küldött felém, én pedig viszonzásképpen érdekes nyakvágós ujjmozdulatokat, mikor leesett a szándéka. (Az okát nem értettem, eléggé szolid öltözködésű vagyok egyébként.) Kellemes ürülékes utcák, döglött galamb az ablakpárkányban, csöves a tömb aljában, kidőlve. S, ha végigmentél, úgy, hogy nem estél el egy sörös dobozon se, kimondhattad, hogy győztél.
2018. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

És akkor már az egész VIII. kerület rossz, mert néhány része kellemetlenebb?



Amúgy nekem volt órám a Tavaszmező utcában, este hétig is, a Népszínház utcai villamosokkal mentem haza.

Az egyik exem fél családja is a II. János Pál pápa térnél lakott.

Most is lakik családtag a "rosszabb" részen.


Mit ne mondjak, számomra nem tűnik rosszabbnak a XI. kerületi Kocsis utcánál pl.

2018. márc. 25. 21:52
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Tanyáztam, nem csak jártam...Különösen télen gusztusos a takonytól ragadó kapaszkodók a bkv járatain bár nyáron meg az izzadtságtól s azok a "kedves emberek" még:D
2018. márc. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Tehát a tömegközlekedés miatt rossz környékek?



Ha rosszabb környékek, mint Albertfalva, Kelenföld, Óbuda, Lágymányos északi része, akkor én minden nap hallucinálok. Ja, a bűnözési statisztikákat is hallucinálom.

2018. márc. 26. 18:12
 7/29 anonim ***** válasza:
Kit izgat más mit mondd? Ilyen alapon folyton fel lehetnénk háborodva mert sok a hülye...
2018. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen, izgat más mit mond, főleg pl ebben a kérdésben amikor olyanok szólják le csúnyán és alpárian a lakóhelyemet, akik nem laknak különb helyen, csak pl Budának hívják, a Duna jobb, hegyes-dombos partján van, de fikarcnyit se jobb
2018. márc. 27. 20:48
 9/29 anonim ***** válasza:
Én részben egyetértek veled, kérdező, de azt már egy másik kérdésnél is leírtam, hogy szerintem Budapesten nem sok olyan kerület van, ami egyöntetűen jó vagy rossz lenne. Személyes tapasztalat: 30 évig laktam a 4. kerületben, most a 15.-ben lakom 2.5 éve. Mindkettőnek vannak jó részei, meg olyan is, ahova nappal se szívesen mentem/megyek. Mindenki a saját lakóhelyét favorizálja, ezzel semmi gond nincs, de azért az, hogy a teljes pesti oldalt egész egyszerűen lesz.rozzák nem is egy kérdésnél, az azért bicskanyitogató. De mit mondjak, Budán is jártam már olyan helyen, ahol majdnem elhánytam magam, bár mondjuk a hegyvidéki részek tényleg szépek, nem tagadom. Amúgy meg mindegy, ennek az ellentétnek sosem lesz vége, kár ezen idegeskedni. Mondjuk, tegnap én is felkaptam a vizet egy hasonló kérdésen, de rájöttem, hogy felesleges. De ez csak az én véleményem...
2018. márc. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Az ottani emberek igénytelensége miatt, de aki igénytelen, annak ez fel sem tűnik...azért "szép környék"...egészségére.
2018. márc. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!