Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek megszólnak a...

Szerintetek megszólnak a szomszédok, ha elmegyek most futni? Félek, hogy rám kiabálnak, hogy hova megyek. Az erdő melletti földúton akarok.

Figyelt kérdés
Apám is lehet hazaér, annak meg csak az fut, akit kergetnek, illetve "futóbolond".
2018. márc. 26. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

Úristen, hol élsz te hogy ilyen sötét emberek vesznek körül?


Gondolj bele ha Usain Bolt azzal foglalkozott volna, hogy mit szól a szomszéd, most hol lenne?

2018. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi szégyellnivaló nincs benne, nyugodtan csináld csak, senkinek nincs köze hozzá. Sőt nem árt ha látnak, ha ne adj ég bajod esne, tudják, hogy elmentél valamerre. Engem munkások hada nézhetett egy ideig reggelente, ahogy a 100 kilómmal nyomulok az erdő felé szakadt sportruhában, integettem nekik, hogy mit néznek? :D Ennyi valójában.
2018. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Értem a célzást.

Azzal jönnémek, hogy hova fogyózom, pedig nem az a cél. Csak már nincs tesi a suliban.

2018. márc. 26. 10:34
 4/12 piriiiii ***** válasza:

Szard már le. :) Nincs jobb a futásnál.

Vagyis figyi, a lábaidra baromira vigyázz, mert én mostanában érzem, mennyire kikészítettem a futással. De mostanában nem is futok és nagyon hiányzik. Tisztának, erősnek, rugalmasnak és valahogy... jobbnak éreztem magamat olyankor. Job volt a közérzetem, a hangulatom. Szóval menj, és fuss.

Szar le, ki mit gondol. Ez nem egy különleges dolog, amiért meg kéne néznie bárkinek. Csomó ember jár el futni, a saját életük, ők legalább tesznek érte, hogy jobb legyen. Hogy legyen kitartásuk, erejük, egészségük, és persze jobban is nézzenek ki.

De miért is kiabálnának rád? Nem baltával rohansz egy másik ember után.

Ha mégis megkérdik, akkor meg nehéz lesz azt mondani, hogy: képzeld, futni egyet, mert sok az energiám?

Semmi köze hozzá.

Az én családom is ezt csinálta amúgy, testvérem állandóan mondta, hogy hát ő biztos nem futna, apám is csak azt mondta mindig: mész futkározni? Igen, 1 órán át megállás nélkül. Nővérem valószínűleg irigységgel, mert neki nincs ilyen kitartása, apám meg bele sem gondolt.

Anyám meg valószínűleg csodálta ezt.

És eleinte én is, de utána rájöttem, hogy nincs benne semmi érdekes. El kell kezdeni.

2018. márc. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

5 km-re mennék csak.

Nem is javalott nekem a futás, mert gerincferdülésem van. Viszont ennyi biztos nem árt meg, tesiórán is futottunk ennyit.

Apám alig megy a 100 kilójàval, de még a boltba se megy el gyalog.

Amúgy nekem is van egy maratonista tanárom, 50 évesen már görnyedve megy, alig mozog...

de ennyi szerintem nem vészes

2018. márc. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja és szard le őket, először volt cdak szenzáció.

Menj nyugodtan.

2018. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szívem, ki nem sz@rja le a szomszédokat? Közük?
2018. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lefosom a szomszédot meg a véleményét is.
2018. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl értelmes, mi?
2018. ápr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Mert???

Nem te élsz a fuban. Apám még azt is lebolondozza, aki kutyát sétáltat.

2018. ápr. 1. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!