Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miert nem hagy beken a szomsze...

Miert nem hagy beken a szomszed ferfi?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok, mellettunk nehany hazzal lakik egy 30 eves ferfi. Elkezd irogatni akar ejjel haromkor is, bokolgat stb.... Ez mar 2-3 eve megy igy, neha van egy kis szunet de sosem hagy vegleg beken. Ha az utcan osszefutunk epp hogy csak koszon, vagy azt se. Volt mar olyan hogy elmentem futni, amikor kileptem a kapun pont a szemkozti haznal allt es amikor visszaertem kb fel ora mulva meg mindig itt olalkodott.
2018. márc. 29. 17:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja es hanguzeneteket is kuldott, hogy ne feljek tole.
2018. márc. 29. 17:05
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

De le merem fogadni, hohy a szuleidnek nem szoltal errol, ugye?

Letiltod es kesz, azt mondtad az utcan koszonni se koszon... pont.

2018. márc. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De szoltam, azt mondtak ne valaszoljak neki stb.

Letiltottam, akkor ir mashonnan

2018. márc. 29. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
19%

Valószínűleg azért, mert megnőttek a melleid :D

Ne aggódj, az összes többi is ezt fogja csinálni kb. 30 éves korodig. Utána egyre jobban zokon fogod venni, hogy sehol senki észre se vesz

2018. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Nincs apad vagy barki a családban aki elintezne??
2018. márc. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Legyünk már őszinték! Élvezed ezt az egészet, ide is csak azért jöttél, hátha más is zaklatni kezd. Már bocs, de ha valaki zaklat, azt elég könnyű leszerelni. Engem egyszer próbált zaklatni egy nős f...szi, akiről tudtam milyen, mert az egyik barátnőmet évekig zaklatta. Nos amikor engem kezdett volna zaklatni, közöltem vele, hogy még egy ilyen, és a második utam a rendőrségre vezet. Az első meg a feleségéhez. Milyen meglepő, nem zaklatott többet...
2018. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te mit flegmazol?
2018. márc. 29. 17:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Tetszik a dolog, mi?

Itt igazából az zavar, hogy személyesen miért nem bátrabb.

2018. ápr. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nem tetszik :)

Van baratom, egyebkent sem bukok a 30as pasikra

2018. ápr. 1. 16:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólóknak adok igazat, biztosan simogatja az egodat,hogy írogat. Tíltsd le vagy kérd számon: fogd meg a párod kezét és csengessetek be hozzá és kérdezzétek meg,hogy mit akar. Közöljétek vele hogy hagyja abba.
2018. ápr. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!