Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti csináltatok olyat, hogy...

Ti csináltatok olyat, hogy nem zebrán akartatok átmenni az úton, mondjuk egy plázánál?

Figyelt kérdés
Nálunk csak fél kilométerre van egy zebra. Ezért mindenki az úton megy át. Éppen álltak a lámpánál az autók. Az egyik oldalon átengedtek a kocsik között, viszont a másik oldalon meg nem, hanem gyorsan jött a két kocsi. Ott középen álltam, feltartottam négy kocsit, ez nagyon gáz volt. Úgyhogy vissza mentem az útszélére, de ez rettentő gáz volt.
2018. márc. 29. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Micsoda sztori! Meg kellene filmesíteni!
2018. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Mekérdezhetem a korát fiatalember?? Fél kilométer? Tényleg? Én leány koromban 8 évesen minden nap 12 kilométert mentem tejért, hogy legyen estére a hugomnak, utána még a jószágokat is megetettem, és csak utána ültem le a hokedlire inni egy kis vizet! Ezt szégyennek nevezném! Emberelje meg magát, mosakodjon meg, és ne viselkedjen úgy, mint aki mozgáskorlátozott! 56/N
2018. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Innen üzennék ISMÉT Orbán úrnak; Kidobott pénz volt, amit az oktatásra költött!! 500 METER
2018. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy gyalogolhattam volna vissza fél kilométert, meg a másik oldalon vissza megint 500 métert. Egyébként miért baj, ha ezt írtam???

És nem derogál sétálni, csak ma is mentem 10 kilométert. Ebből 2,5 kilométer a vasútra és vissza is. Meg 5 kilométert mentem a városban is. Méri a telefonom.

Csak azt nem értem, hogy ilyen forgalmas helyen miért nem tesznek ki zebrát.

De tanultam belőle és soem megyek át az úton, ha nincs zebra.

2018. márc. 29. 21:34
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi gaz. Elofordul. Lepj tovabb.
2018. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem intenek, hogy mehetek...

Most attól félek, meglátott valaki...

2018. márc. 29. 22:01
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre sajnos van esély. Lehet, hogy ezentúl összesúgnak majd a hátad mögött. "Nézd! Nem ez az a fiú/lány, aki át akart menni az úton, de aztán mégse?" Nem szeretnék a helyedben lenni...
2018. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán nem használom a zebrát, de ha erre kényszerülök, akkor is nagyon figyelek, hogy biztosan átengedjenek, mert olyankor nincs elsőbbségem gyalogosként.

Volt olyan munkahelyem, aminek a környékén nem volt zebra, nem volt egyszerű mutatvány eljutni az épületig a buszmegállótól, de muszáj volt valahogy megoldani. Alap esetben egyébként használom a zebrát.

2018. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

INTENEK?!


Örülj neki, hogy nem bxtak el. Rohangálsz az úttesten, mikor derogál 10 percet kerülni, és még neked áll feljebb?! :D


Tyű.

2018. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Egyébként igen, teljesen igazad van,el is üthettek volna. Nagyon gázul viselkedtem.
2018. márc. 30. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!