Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek normális a felette...

Szerintetek normális a felettem lakó szomszéd? Mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés
Telehordta a lakását már minden kacattal és szabályosan lépni sem lehet a sok felesleges holmitól. Szó szerint minden van amit el lehet képzelni. Állítása szerint nem kényszeres gyűjtő mert mindennek oka van amit elrak: azt mondta majd később az unokáinak egy vagyont fog érni ha gyűjtőknek értékesítik őket. A legnagyobb baj, hogy megjelentek az ilyen szemétlakó állatok: rovarok, egerek,stb és ezek valszeg bejuthatnak máshoz is. Amikor felszólítottuk a kipakolásra hisztizni kezdett, hogy azt csinál a saját területén amit akar és ő csak gondol a jövőre, nem akadályozhatjuk ebben. 31 éves, munkája van, nem szenvedélybeteg a probléma csak ez.
2018. márc. 31. 10:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

De, szerintem kényszeres gyűjtő. Ha lépni sem lehet, akkor nem normális. Ha nem fér be rendesen szekrényekbe s jönnek az egerek és csótányok, az nagy baj és lelkileg sem egészséges az ilyesmi.


Nem tudom, miket gyűjt, de lehet, hogy az unokák majd kidobják az egészet, van rá esély...

2018. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
hogy a csodába keveredtél a szomszéd lakásába?
2018. márc. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Továbblépzést is tartott ebből :D Pl.: Limitált kiadású üdítő-és energiaitalok dobozai, csokipapírok, chips zacskó azt mondta az a lényeg hogy ismertebb márka legyen mert a 70 évvel ezelőtti kólásüvegek is értékesek már valaki számára, ezért nem hülyeség. Akkor elektronikai, nem működő készülékek, szabályosan ruhahegyek billegnek méterenként, régiségszerű kacatok, de gyűjt ásványokat (szintén szétszórva a lakásban, nem egy helyen!), babákat, plüsst, hasznavehetetlen hangszereket, meg valami biológia és kémia szertárból leselejtezett darabokat is. És ez még csak az 1 tizede.
2018. márc. 31. 11:08
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
31 éves? Van már családja? Mert az érvelése (az unokákról) csak akkor valid, ha már van családja. Mert így már nem lesz neki :D közös képviselőt kell megkeresni, mert azért az nem úgy van, hogy ő azt csinál a közös tulajdonában, amit akar. Mindenkinek felelőssége a közös vagyok állag és értékmegóvása és ő a bogaraival meg egereivel rontja az egész ház értékét.
2018. márc. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
szóval ő maga invitált be? milyen hangszereket gyűjt? én is szeretem az érdekes hangszereket meg szeretek mást is gyűjtögetni :D
2018. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Felmentünk már többen is szólni. Ő vezetett körbe több lakót hogy "lássuk" nem hülyeséget beszél és mindennek értelme van. :D
2018. márc. 31. 11:18
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Elkérhetem a számát? tudok neki ajándékozni pár cuccot a gyűjteményéhez
2018. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nincs családja, nem igazán szociális. Közös képviselő már felszólította de nem reagált eddig semmire. Hát, hangszerekből láttam 3-4 gitárt, min 5 rossz szintetizátort, lyukas dob( "amit csak újra kell húzatni", furulyák, sípok, szájharmónika, meg különféle ilen egzotikus, keleti hangszerek :'D De nagy csillagász is az ember, van vagy 5 távcsöve, mindenféle korból.
2018. márc. 31. 11:24
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"egzotikus, keleti hangszerek"

abból nekem is van pár :D

nem csak dekorációs célból, néha szeretek zenélgetni.

ha ráveszitek h megszabaduljon tőlük légyszi szólj nekem :D

2018. márc. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
Be kell jelenteni ahol csak lehet. Birtokháborítás-jegyző. Közegészségügyi hivatal,FM Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztálya.
2018. márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!