Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ezért szólhatnak valami a...

Ezért szólhatnak valami a szomszédok a tesómnak?

Figyelt kérdés

17 éves fiú, ha ilyen jó idő van és nincs más dolga vagy valaki felidegesíti felmászik a ház tetejére (5 szintes ház, lapos tetővel), ott van fent neki egy ilyen régi napozóágy. Oda kifekszik, és ha visz fel magának kaját képes 4-5 órát is eltölteni ott fent. Viszi magával a kis hangfalát (abba megy egy SD kártya, ami meg van neki pakolva ilyen reggae zenével- általában azt hallgatja amikor ott fent van). Nem visz magával sem telefont, sem laptopot.

Mit tud ott fent ennyi időn keresztül csinálni? Csak fekszik és bámul az égre, vagy mire jó ez neki?



2018. ápr. 3. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Onnantól fentről gondolom nem érződik le a fű szaga :D
2018. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Csak fekszik és bámul az égre"


Igen, a ganja okoz ilyen jóféle állapotot. ^_^

2018. ápr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Relaxolni napozással a legjobb dolog. Nem kell hozzá fű se meg zene se.
2018. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te sosem érezted még, hogy el akarsz menekülni a gondok elől, vagy csak a természetre vágysz ahol egyedül lehetsz, és gondolkozhatsz? Ő így oldja meg. Van aki a sarokba bújik kapucnival a fejében és metállal a fülében, van aki kimegy egy parkba és a fák ágai közt tölti a napot.

Én személy szerint szeretek erdőkben csámborogni és fákról fejjel lefelé lógni.

2018. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát ja, lehet hogy füvezik, és chillel, vagy simán csak chillel, azt én is szoktam, hajnalban kint az erkélyen zenét hallgatva. Én is órákig tudok ott lenni.

De ha annyira érdekel, kérdezd meg őt;) max nem válaszol

15L

2018. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!